У сучасному суспільстві фактично не лишилося категорії людей, які б вважали, що комп’ютерні ігри лише забирають вільний час і несуть негатив. Адже з розвитком науки і техніки навіть люди, народжені й виховані в Радянському Союзі, зацікавилися різними іграми. Це в "совкові" часи не було особливого різноманіття: електронна гра, де вовк збирав яйця, настільний морський бой чи хокей. І навіть у рамках цих ігор проводилися негласні турніри між працівниками різних установ чи організацій, жителями під’їзду і тому подібне.
На сьогодні комп’ютерні ігри майже витіснили настільні, оскільки в них можна грати на різних носіях (персональному комп’ютері, ноутукові, планшеті чи смартфоні), незалежно від того, де знаходиться гравець.
Від пригод до логічних задач
Ігри розподіляються за жанрами:
- екшн — один із найпоширеніших жанрів, швидкі ігри, де персонаж б’ється, стріляє, втікає або переслідує когось;
- стратегія — плнування й проведення стратегічних дій (будівництво замку, бойова операція);
- рольові ігри — гравець веде гру в ролі конкретного персонажу;
- симулятори — це своєрідна віртуальна реальність, наприклад, управління літаком з кабіни пілота;
- пригодницькі — ігри за мотивами фільмів, книг, де герой виконує різні завдання, аби дійти до своєї мети.
- настільна ігри — класика, перенесена на монітор;
- головоломки — розвивають логічне мислення.
Тобто, кожен бажаючий може обрати для себе гру за вподобанням.
Ігор багато, але Counter-Strike — найкраща
Після виходу в 2000 році відеогри Counter-Strike, командні шутери полюбили практично всі. Напевно, у світі немає гравця, який не випробував свої сили в цьому захоплюючому командному екшні. Суть гри дуже проста. Дві команди — терористи і спецпризначенці. Першій мають замінувати певний об’єкт або утримувати заручників. Завдання контртерористів завадити злодіям здійснити свої плани. Counter-Strike сподобалася мільйонам ігроманів по всьому світу. Її досить швидко включили в світові змагання з відеоігор — World Cyber Games. Особливо популярною вважається версія Counter-Strike: Global Offensive. Сотні команд щорічно борються за звання кращої в світі. За перебігом змагань слідкує армія ігроманів, які паралельно змагаються, роблячи ставки КС ГО.
а сьогоднішній день практично всі букмекери приймають ставки КС ГО. Це пов'язано з тим, що турнірів стає все більше і більше, а значить і варіативність ставок теж збільшується.
До того ж гравці ставлять не лише на головну команду, а на переможця гри чи турніру; кількість раундів чи результат конкретного; перше вбивство. І в ставках не обов’язково фігурують кошти, це може бути амуніція, спорядження чи зброя.
Разом зі ставкою гра чтає ще цікавішою і захоплюючою.
Тому досить малювати кораблики у зошиті в клітинку, приєднуйтесь до шанувальників Counter-Strike: Global Offensive.