Вас лякають мікрохвильовки?

Вас лякають мікрохвильовки?

Як убезпечити себе від випромінювання сучасних приладів

Періодично наші читачі ставлять запитання: чи є загроза для людини, якщо наприклад, на сусідньому будинку встановлена антена мобільного зв’язку? Ми  проаналізували інформацію від експертів у цьому питанні.

Як виявилось, в домі справді може бути джерело потенційно небезпечного випромінювання і це… звичайна мікрохвильова піч! І це не жарт. Стосовно ж до телефонів та антен мобільного зв’язку (базових станцій), будь-який користувач має пам’ятати, що основним джерелом електромагнітного випромінювання є сам мобільний телефон, і чимдалі він знаходиться від базової станції, тим з більшою потужністю працює і тим більший електромагнітний вплив має на свого власника. Тобто, базова станція поблизу суттєво знижує рівень цього випромінення!

Медики стверджують - якщо від вашої квартири до базової мобільної станції більше ніж 30-40 метрів - це абсолютно безпечно, і це не «мінус», а навпаки «плюс», адже ви маєте якісний сигнал для мобільного зв’язку при мінімальному випромінюванні мобільних телефонів.

В наш час вже неможливо уявити життя без мобільного зв’язку та мобільного інтернету. І чим більше базових мобільних станцій – тим буде кращий зв'язок. Сучасні технології перетворили базові станції мобільного зв’язку на прилади з електромагнітним випромінюванням навіть нижчим за випромінювання побутової техніки – мікрохвильовок чи Bluetooth-гарнітури!

Зауважте - Україна має  одні з найжорсткіших санітарних норм в світі за цим показником, допустимий рівень електромагнітного поля не може перевищувати – 10 мкВт/см2, в той час як в країнах Європи в середньому цей показник складає - 90 мкВт/см2.

За нашим запитом, мобільний оператор Vodafone Україна, повідомив, що гарантує повну безпеку встановлених базових станцій навіть поряд з житловими будинками. Адже використовує лише належним чином сертифіковане обладнання, що запрацює лише після підтвердження відповідності всім нормам безпеки за українським законодавством, одним з найжорсткіших в світі.  

Отже, будемо сподіватись на розширення мережі базових станцій та надійний та безпечний мобільний зв’язок по всій Україні. І не треба вдягати шапочку з фольги щоб спати спокійно ;) Сучасні технології у цій галузі однозначно безпечні.


Автор: Ігор Бабаєв

3 грудня 2019, 14:15 | Полтавщина | Цікаве
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації