Вхід | Реєстрація

До депутатства Матюхову залишився один крок

До депутатства Матюхову залишився один крок

Уже на наступній сесії міськради житель Кобеляк Роман Матюхов може бути представлений, як новий депутат.

Читачі «ЕХО» ще повинні пам’ятати епопею із змінами в складі депутатського корпусу Кобеляцької міської ради. Вибраний у 2015 році під час чергових виборів міським депутатом від Соціал-демократичної партії Сергія Капліна Юрій Вусань через два роки виїхав за межі Кобеляк і району. І фактично припинив виконувати свої депутатські обов’язки. Наступним за списком цієї політичної сили на виборах до кобеляцької міської ради значився Роман Матюхов. Він і мав змінити Вусаня в депутатському корпусі міськради. Про свою готовність стати депутатом Матюхов заявив ще 16 серпня 2018 року, написавши відповідну заяву до міської ради. Далі почалася бюрократична епопея. Врешті всі формальні процедури були завершені.

Як розповів редакції по телефону Роман Матюхов, оголосити його депутатом мали ще на попередній сесії міськради. Але цього не сталося лише з однієї причини. Говорить Матюхов:

— Зараз я працюю в Управлінні праці Полтавської області. У той день, коли відбувалася сесія міськради, довелося їхати у відрядження в інший район, розслідувати нещасний випадок на виробництві. Сподіваюся, наступного разу ніяких «накладок» не буде і мене представлять, як депутата.

Голова міської виборчої комісії Людмила Салогуб теж не бачить жодних проблем у доведенні цієї епопеї до логічного завершення. Вона стверджує:

— Усі документи готові вже кілька місяців. Залишається лише мені «завести за руку» Романа Володимировича в сесійну залу і оголосити депутатом. Я готова це зробити під час чергової сесії міськради.

Отже, уже в грудні ряди депутатського корпусу міськради можуть поповнитися. Хоча в Матюхова знову можуть виникнути проблеми. Ні для кого не є секретом, що більшість сесій міськради збирають у екстреному порядку. І ніхто, окрім Олександра Копельця, не знає, коли депутатів зберуть вчергове. Так що Матюхову доведеться підлаштовуватися під графік «припливів» Копельця, а це, ой, як непросто.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
12 грудня 2019, 15:46 | Кобеляки | Політика


1. Ltava / 12 грудня 2019, 16:08
Надіємося що на одного здорово мислячого депутата стане більше :))
2. микола козак / 13 грудня 2019, 09:32
Пане Філоненко , ну неможна так відкрито травити людину , користуючись доступом до засобу інформації.Виглядить негарно.А відносно здорового мислення , то незрозуміло Ю чого Матюхов так рветься в депутати , там ніби і не платять , а такого рвіння не відмічено в жодного жителя Кобеляк , а із-за чого таке рвіння у Матюхова?
3. микола козак / 13 грудня 2019, 10:11
Шановний Ігорь Миколайович , хочу ще запитати у Вас , як утрясались бюрократичні питання , приїздив вибувший депутат складати повноваження і власноручно подав заяву , чи знову через Матюхова перпедав ?Також цікаво знати хто в Кобеляках очолює партію , від якої Матюхов , скільки в ній членів партії , яка її ідеологія ?Думаю Ви повідомите це громадянам.
4. Ltava / 13 грудня 2019, 13:33
3.микола козак
« від якої Матюхов , скільки в ній членів партії , яка її ідеологія ?»

Партії на рівні міської влади взагалі маячня, і міський голова і депутати повинні займатися господарськими питаннями а не політикою, голова -господарним а депутати представники тих хто платить податки і наповнює міський бюджет, от тоді і бюджет будуть використовувати економно і витрати обгрунтовано !
5. orakul / 13 грудня 2019, 14:19
2.микола козак
« із-за чого таке рвіння у Матюхова? »

Мабуть у мери хочеться.
6. Filon / 13 грудня 2019, 15:07
2.микола козак
«Пане Філоненко , ну неможна так відкрито травити людину , користуючись доступом до засобу інформаці»

Та ніхто його не травить. Просто констатую факт. До речі, він мені сам розповідав, що вночі сам із собою дискутує. А щодо травлі, то раджу перечитати газетку "Голос з під Копельця", яку чомусь іменують "Наше місто". Отам клініка у всій красі. Знову ж, от там не дозволяють друкуватися навіть депутатам, які мають бачення відмінне від точки зору єдиного власника того з дозволу сказати видання. Знову ж, те видання друкується за кошти платників податків. А «ЕХО» приватна структура. Різниця - дуже принципова.
7. микола козак / 13 грудня 2019, 16:35
Пане Філоненко , Ви так і не відповів на поставлені мною питання , отже у Вас теж є вади , як і у Копельця.Ну а Вашу травлю видно неозброєним поглядом , і це здається тому , що у Вас є якийсь конфлікт інтересів .
8. Чудо Юдо / 13 грудня 2019, 19:00
7.микола козак
«і це здається тому , що у Вас є якийсь конфлікт інтересів . »

А тому, що, на погляд редактора ЕХО (і не лише його), мер ненормально виконує свою роботу, не може бути причина наїздів?
Обов’язково якісь конфлікти повинні бути, інакше людина не може мати власної думки?
9. Чудо Юдо / 13 грудня 2019, 19:04
3.микола козак
«як утрясались бюрократичні питання , приїздив вибувший депутат складати повноваження і власноручно подав заяву , чи знову через Матюхова перпедав ?»

Мер відкладав півроку «зняття» Вусаня спираючись саме на те, що він повинен власноруч прибути і написати заяву або надіслати її завірену нотаріусом. У результаті заяву передано через Матюхова із завіренням, а голова комісії сказав, що так зробити можна – Посилання на exo.in.ua
10. микола козак / 13 грудня 2019, 20:19
9.Чудо Юдо
«а голова комісії сказав, що так зробити можна – Посилання на exo.in.ua»

Голова комісії не закон і те що він сказав не є істиною.Якщо заява передана через Матюхова і ніким не завірена , то це фальшивка і фальшивим буде депутатство Матюхова.Проконсультуйтесь.
11. Ltava / 13 грудня 2019, 22:33
9.Чудо Юдо
«Мер відкладав півроку «зняття» Вусаня »


По ЗАКОНУ міський голова не має ніякого відношення до складання повноваженн чм набутття :)) Інше питання чи виконує букву ЗАКОНУ голова комісії яка вимагає особистої присутності депутатів і кандедатів:))
12. микола козак / 14 грудня 2019, 09:47
Ось стане Матюхов депутатом ,як зазвичай з порушенням закону , бо голова комісії сказав ЩО МОЖНА , і будуть перти на міського голову , як він це допустив , а за голову комісії ніхто і не згадає.У нас це в рамках норми порушувати закони .От навіть і ЕХО порадувало виборців , що з порушенням закону Матюхов стане депутатом.Слава Україні.
13. Чудо Юдо / 14 грудня 2019, 12:18
10.микола козак
«Якщо заява передана через Матюхова і ніким не завірена , то це фальшивка і фальшивим буде депутатство Матюхова.Проконсультуйтесь. »

Я ж вам посилання на статтю кинув, а там написано, що у квітні була передана нотаріально завірена заява від Вусаня і після цього депутати підтримали її передачу виборчій комісії.
14. микола козак / 14 грудня 2019, 13:11
Ну якщо це так , то нехай Матюхов дерзає , успіхів йому в соціал-демократах , на наступних виборах доведеться вибирати другу партію , от тільки ніяк неможу зрозуміти таке рвання в депутати , та ще і в селі Кобеляки.
15. Ltava / 14 грудня 2019, 13:28
14.микола козак
« от тільки ніяк неможу зрозуміти таке рвання в депутати , та ще і в селі Кобеляки.
»


Фотка в ЕХО та корка в кармані для дружини - симулякор :)) а в іншому баранами були , баранами залишаться бо більшість із них нафіть закони про місцеве самоврядування гарантовано не прочитали:))
16. Filon / 14 грудня 2019, 13:31
7.микола козак
«і це здається тому , що у Вас є якийсь конфлікт інтересі»

Пане Миколо, давайте, без "здається". От мені явно видно, що Ви намагаєтесь травити Матюхова. У вас конфлікт інтересів? А для того, щоб дати відповіді на ваші запитання щодо соціал-демократів то потрібен час. І не факт, що мені нададуть відповідь про кількість членів цієї партії у Кобеляках. А взагалі впевнений, що інформаця про життя каплінськох партії на даний момент цікавить лише Вас. І то - від нічого робити. А найголовніше те, що в уКраїні й до цього часу партій у класичному розумінні цього поняття немає. Є ситуативні групи по інтересах.
17. Ltava / 14 грудня 2019, 13:44
16.Filon
« до цього часу партій у класичному розумінні цього поняття немає.»


Була- заборонена комуністична:)) ну "в натяжку" -Батьківщина:))
18. микола козак / 14 грудня 2019, 16:06
16.Filon
«". От мені явно видно, що Ви намагаєтесь травити Матюхова. У вас конфлікт інтересів? А для того, щоб дати відповіді на ваші запитання щодо соціал-демократів то потрібен час. І не факт, що мені »

Та чого б мені травити того Матюхова , я його толком навіть незнаю.А вів я до того , що Ви і підтвердив , що оці всі депутати нелегітимні , адже фактично у нас партій , як таких не існує , отже і Матюхова ніхто не обирав , а він рветься в депутати від неіснуючої партії.Мова вище ішла саме про те , що ми ходим на вибори і при цьому наш голос до лампади.А ситуативний інтерес очевидно є у Матюхова .
19. orakul / 14 грудня 2019, 18:30
18.микола козак
«ходим на вибори і при цьому наш голос до лампади.»

Та чому ж до лампади. Якби не наш голос, то і Голобородька б не вибрали.
20. Ltava / 14 грудня 2019, 20:10
19.orakul
« Якби не наш голос»


Шкода що ВИ тоді не "охрипли " :((((((((((
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації