Вхід | Реєстрація

У Полтаві затримали хлопців, які намагалася спалити офіс партії ОПЗЖ

У Полтаві затримали хлопців, які намагалася спалити офіс партії ОПЗЖ

Сергій Чередніченко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що затримано «свободівця» Вадима Патика:

«Сьогодні вночі (3:15) Патик Вадим (свободівець) разом зі своїм побратимом намагався спалити офіс Опозиційної платформи "За життя" на вул. Пушкіна.

Охоронець викликав поліцію і Вадика затримали. Зараз він в міському відділі поліції.

Мене цікавить одне єдине питання - Чому ці продажні патріоти не палять офіс своїх побратимів з Рідного міста/Партії регіонів? Чи щомісячні платежі з розкраденого бюджету - це і є патріотизм?!» – написав Сергій Чередніченко.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації