Українські автовиробники хочуть випускати електрокари

Українські автовиробники хочуть випускати електрокари

За електромобілями — майбутнє автомобільної промисловості, а Україна може розпочати власний випуск моделей на електричній тязі. Про це повідомив керівник заводу «Єврокар» Ігор Царенко.

— Ми готові почати виробництво електромобілів. Однак поки що в наших чеських партнерів Skoda немає однозначної відповіді на питання можливості і даті виходу на ринок України з електромобілями, — повідомив Царенко.

Спеціалісти підприємства вивчають можливості почати виробництво електромобілів інших брендів і буквально змагаються за кожного інвестора, хто проявляє ознаки зацікавленості до України, але є чимало перепон.
— Нашого бажання, на жаль, замало. Це питання створеної інфраструктури і сприятливих законодавчих умов. Інвестора треба переконати, що в Україні вигідно будувати бізнес. А в країні досі не працюють митні та податкові стимули для діяльності індустріальних парків, хоча відповідні законопроекти були ухвалені в першому читанні ще в 2016 році. Досі не втілено в реальність анонсовану 15‑річну Стратегію розвитку ринку електромобілів, хоча відповідні законопроекти вже були зареєстровані та протягом року вісім разів подавалися до порядку денного в парламент, — підсумував він.


Автор: Ігор Бабаєв

14 лютого, 20:14 | Полтавщина | Цікаве
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації