На Полтавщині прокуратура повернула у державну власність майновий комплекс вартістю 163 млн грн

На Полтавщині прокуратура повернула у державну власність майновий комплекс вартістю 163 млн грн

На виконання рішення Господарського суду Полтавської області  цілісний майновий комплекс, розташований у с. Засулля Лубенського району, повернутий у державну власність. Він включає в себе будівлі та споруди загальною площею понад 37,5 тис. кв. м вартістю 163 млн грн.

У 2019 році суд задовольнив позов прокуратури Полтавщини, пред’явлений в інтересах Кабінету Міністрів України до виконавчого комітету Засульської сільської ради Лубенського району та  ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», визнавши недійсним та скасувавши свідоцтво про право приватної власності на вказані об’єкти.

Наразі відомості про скасування права приватної власності на комплекс внесені до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


Автор: Прес-служба прокуратури Полтавської області

1 квітня, 12:16 | Лубни | Кримінал
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації