Вхід | Реєстрація

Триває будівництво обходу села Красне

Триває будівництво обходу села Красне

В рамках реконструкції автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Решетилівка триває будівництво обходу с.Красне Кобеляцького району.

Це – один з трьох обходів, які будуть завершені в рамках реалізації проєкту з реконструкції автошляху Н-31.

Наразі проводиться відсипка земляного полотна. По завершенні робіт тут буде збудовано дорогу з цементобетонним покриттям.

Слуба автомобільних доріг поділилася новими фото та відео робіт.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Цікаве
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації