З початку року на Полтавщині задекларували свої доходи 66 мільйонерів

З початку року на Полтавщині задекларували свої доходи 66 мільйонерів

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, станом на перше травня 2020 року подали податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік 12148 громадян. З них 10525 громадян, що зобов’язані подати декларацію.

Загальна сума задекларованих доходів склала понад 869,9 млн. грн. Самостійно визначена сума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб становить понад 25 млн. грн. Самостійно визначені податкові зобов’язання з військового збору складають майже 3,5 млн. грн.

Найбільше подано декларацій, а саме 7088, громадянами від продажу сільськогосподарської продукції. Сума задекларованих ними доходів складає 49,5 млн. грн., сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті, становить майже 8,7 млн. грн.

На даний час задекларували доходи, що перевищують 1 млн. грн., 66 громадян області.

Головне управління ДПС звертаємо увагу, що змінами, внесеними Законом України від 17.03.2020 № 533-ІX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)» до Податкового кодексу України (далі - ПКУ), передбачено, що річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік, визначена статтею 179 ПКУ, подається до 1 липня 2020 року, крім випадків, передбачених розділом IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку. Фізична особа зобов'язана самостійно  до 1 жовтня 2020 року сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею річній декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік.

Податковим законодавством передбачено можливість подати податкову декларацію до контролюючого органу засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу через електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/. Таким чином, не обов’язково виходити з дому, щоб подати податкову декларацію.


Автор: Головне управління ДПС у Полтавській області

23 травня, 11:16 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації