Мінімальна вартість контрактного навчання 2020: МОН опублікувало розрахунок

Мінімальна вартість контрактного навчання 2020: МОН опублікувало розрахунок

Міністерство освіти і науки оприлюднило дані щодо мінімальної ціни контрактного навчання у кожному із 160 закладів, що навчають здобувачів вищої освіти, у підпорядкуванні МОН.

Мінімальна вартість навчання на контракті у кожному закладі опублікована на сайті МОН.

– У 2020 році мінімальна ціна навчання на контракті не може бути меншою, ніж 60% від фінансування, яке держава виділяє в перерахунку на одного студента-бюджетника в конкретному університеті. Це стосується лише 38 найбільш популярних спеціальностей та почне діяти для студентів, які вступатимуть у 2020 році, і не вплине на тих, хто вже навчається. Власне, навіть серед майбутніх першокурсників нововведення торкнеться максимум 16% цьогорічного набору”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний.

Мінімальна вартість навчання (індикативна собівартість) враховує доходи людей і не може бути вищою за 3 середні зарплати у області. Вона поширюється на 38 найбільш популярних спеціальностей у державних університетах і тих приватних, які будуть отримувати державне фінансування. З-поміж них: право, економіка, політологія, менеджмент, маркетинг, міжнародні відносини, дизайн, туризм, спеціальності галузей інформаційних технологій та деякі спеціальності сфери охорони здоров’я, зокрема стоматологія, фармація, педіатрія тощо. Повний перелік спеціальностей опублікований на сайті МОН.

Для вищих навчальних закладів Полтавщини встановили такі мінімальні ціни контрактного навчання за один рік для денної форми:

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського: молодший бакалавр – 14 291 грн, бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) – 15 879, магістр – 20 642);

Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”: молодший бакалавр – 14 761 грн, бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) – 16 401, магістр – 21 322;

Полтавська державна аграрна академія: молодший бакалавр – 10 462 грн, бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) – 11 624, магістр – 15 112;

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка: молодший бакалавр – 15 413 грн, бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) – 17 125, магістр – 22 263;


Автор: Пресслужба освітнього відомства

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації