Експераль – сучасний підхід до лікування алкогольної залежності

Експераль – сучасний підхід до лікування алкогольної залежності

Однією з серйозних проблем нашого часу є алкоголізм, поширений по всьому світу і серед всіх верств суспільства. Сучасна методика лікування передбачає усунення хворобливої тяги до спиртного на фізичному і психологічному рівні. Досягти необхідного результату в найскладнішому процесі допомагають спеціально створені препарати. До сучасних лідерів по ефективності відноситься Експераль – унікальна розробка французької фармацевтичної компанії Sanofi. Свого часу вона стала справжнім проривом в медичній практиці і уособленням медицини майбутнього. Сьогодні засіб доступний всім бажаючим для придбання в аптеці https://www.apteka24.ua/esperal-tabletki-500mg-n20/, успішно застосовується для лікування алкогольної залежності і має заслужену репутацію.

Препарат випускається у вигляді білих круглих таблеток кремового відтінку. Його застосовують тільки після консультації з лікарем і всебічного медичного обстеження. Спеціаліст встановлює відповідний діагноз, індивідуально підбирає дозування з урахуванням необхідності лікування або профілактики рецидивів хронічного алкоголізму. Перед прийомом важливо ознайомитися з інструкцією, яка знаходиться у вільному доступі – https://www.apteka24.ua/esperal-tabletki-500mg-n20/.

 

Винятковість складу і ефективність таблеток

Своєю унікальністю засіб зобов'язаний діючій речовині дисульфіраму. Результат його взаємодії зі спиртним вчені виявили в 40-і роки минулого століття. Була виявлена яскраво виражена вегетосудинна реакція у співробітників цеху з вулканізації каучуку. Вони вживали алкоголь в процесі складного перетворення речовини в гуму за допомогою реагенту тетраетілтіурама дисульфіду.

препарат Експераль для лікування алкогольної залежності

Професіонали зайнялися клінічним дослідженням ефекту і згодом синтезували особливу речовину, здатну давати бажаний результат. Дисульфірам розвиває неприязнь до алкоголю, який більше не приносить задоволення. Навпаки, вживання супроводжується тахікардією, припливами крові до обличчя, нудотою і блювотою, зниженням артеріального тиску. З першого дня лікування засіб починає формувати відчуження і поступово призводить до умовно-рефлекторної відрази. Оскільки виявляється серйозний вплив на організм, існує ряд протипоказань. Таблетки не призначають:

  • при підвищеній чутливості до діючої речовини або однієї з допоміжних (повідону, стеарату магнію, кармеллози натрію, мікрокристалічної целюлози),

  • вагітним і годуючим,

  • при цукровому діабеті,

  • при серцево-судинних захворюваннях,

  • при тяжкій дихальній, нирковій та печінковій недостатності,

  • при нейропсихічних розладах.

Крім того, засіб вкрай обережно застосовується при нікелевому дерматиті, оскільки існує підвищений ризик гепатиту. Ще один ключовий момент, який важливо знати перед придбанням, – його не призначають без відома пацієнта. При грамотному і регулярному прийомі таблетки провокують неприємні відчуття, викликаючи повну непереносимість спиртного для успішного лікування алкоголізму.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації