Людям в інвалідних колясках відкрили крайню праву смугу

Людям в інвалідних колясках відкрили крайню праву смугу

Із 14 червня введено в дію закон, який змінив Правила дорожнього руху, доповнивши їх правами і обов'язками власників інвалідних крісел. Відтепер особи у "кріслах колісних" (а саме так названо інвалідні візки у законі) можуть рухатися не лише у пішохідних зонах. Закон надав право власникам колісних крісел пересуватися зі швидкістю пішохода: по тротуарах; пішохідних доріжках; велосипедних доріжках.

У вищезазначених випадках інвалід на візку є пішоходом. Відтак ця особа має додержувати правил руху для пішоходів.

Крім того, на кріслі можна їхати по краю проїзної частини, вулиці та узбіччям. У разі виїзду в зазначені зони інвалідний візок прирівнюється вже до велосипеда.

Отож, водіям слід звертати більшу увагу на узбіччя: любителі обганяти і ганяти взагалі по крайній правій смузі наражатимуть на ризик людей із інвалідністю.


Автор: Ігор Філоненко

29 червня, 14:06 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації