З обласного бюджету виділено кошти для придбання житла 10 сім’ям

З обласного бюджету виділено кошти для придбання житла 10 сім’ям

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко відбулося засідання комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень  для деяких категорій осіб, а також членів їхніх сімей.

Відкриваючи засідання, Катерина Рижеченко зазначила, що в межах державних програм, спрямованих на забезпечення житлом окремих пільгових категорій громадян у 2015-2019 рр., області виділено 101,2 млн грн, за рахунок яких 146 сімей забезпечили житлом: 81 сім’ю учасників АТО з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ груп, 44 сім’ї  загиблих учасників АТО/ООС, 3 сім’ї учасників АТО/ООС з числа переселенців, 18 сімей учасників бойових дій на території інших держав з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи.

На розгляд обласної комісії було надано матеріали для розподілу коштів субвенцій, передбачених Полтавській області для виплати компенсації на придбання житла.

Таким чином грошову компенсаційну виплату  з державного бюджету відповідно отримають 10 сімей, з них:

  • 8 осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи з числа учасників АТО/ООС  із Кременчука, Лубен, Кобеляк, Полтави на суму понад 10 млн грн;
  • сім’я з Миргорода з числа учасників бойових дій на території інших держав із числа осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи на суму 678 тис. 360  гривень;
  • сім’я з Горішніх Плавнів учасника АТО/ООС з числа внутрішньо переміщених осіб на суму  728 тис. 622 грн.

10 липня, 10:35 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації