На Полтавщини завершили збирання ранніх зернових культур

На Полтавщини завершили збирання ранніх зернових культур

В області завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур. На площі 330,2 тис. га зібрано 1558,0 тис. тонн зерна. Середня урожайність – 47,2 ц/га, що більше на 2,1 ц/га від показника минулого року.

Зокрема, пшениці зібрано 1136 тис. тонн, середня урожайність – 48,9 ц/га, що на рівні минулого року.

Озимого ячменю намолочено 39,8 тис. тонн із площі 7,8 тис. га. Середня урожайність – 51,0 ц/га, що більше від показника минулого року на 6,4 ц/га.

Жита озимого намолочено 14,4 тис. тонн із площі 4,1 тис. га. Середня урожайність склала 35,0 ц/га. Це більше, ніж торік, на 8,2 ц/га.

Ярого ячменю намолочено 339,2 тис. тонн із площі 77,1 тис. га, середня урожайність – 44,0 ц/га, що більше ніж у 2019-му на 8,1 ц/га.

Вівса намолочено 8,3 тис. тонн із площі 2,6 тис. га, середня урожайність – 32,1 ц/га, що більше від показника минулого року на 7,2 ц/га.

Гороху намолочено 20,3 тис. тонн із площі 6,3 тис. га, середня урожайність – 32,2 ц/га, що більше ніж торік на 7,1 ц/га.

Крім того, озимого ріпаку намолочено 7,0 тис. тонн із площі 3,2 тис. га. Середня урожайність склала 22,0 ц/га.

Аграрії області максимально включилися в підготовку ґрунту до посіву озимих, особливо по кращих попередниках, де передбачено технологією вже проведено дискування стерні, культивація. В цей період вкрай важливо не затягувати час, адже вчасно проведений комплекс підготовчих робіт дасть змогу зберегти вологу в ґрунті, зняти перші хвилі проростаючих бур’янів.


Автор: Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОДА

3 серпня, 15:21 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації