В області проведуть онлайн-марафон «Смачна Полтавщина»

В області проведуть онлайн-марафон «Смачна Полтавщина»

5 серпня 2020 року на базі Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації відбудеться онлайн-марафон «Смачна Полтавщина».

Головна мета проєкту – об’єднати презенторів гастрономічних особливостей Полтавщини та надавачів туристичних послуг України. Протягом онлайн-марафону презентуватимуть гастрономічні магніти регіону, майстер-класи з їх виготовлення тощо.

Актуальним моментом заходу є відкриття маловідомих надавачів послуг із гастрономії широкому туристичному загалові. Разом із тим важливим є те, що даний захід об’єднав різнопрофільні смаколики нашого регіону – від галушки до вергунів. Це дозволить створити цілий ряд нових гастрономічних маршрутів на Полтавщині, адже крім вже сформованих гастрономічних брендів надавачі таких послуг є власниками або представниками садиб або інших об’єктів для показу туристам.

Після онлайн-марафону відеоматеріали будуть локалізовані та створений окремий медійний продукт, що буде надісланий усім туристичним організаціям для подальшої реклами такої продукції.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до головного гастрономічного заходу Полтавщини 2020 за посиланням meet.google.com/ash-prqy-xwe.

Початок – о 10 годині.


Автор: Департамент культури і туризму Полтавської ОДА

4 серпня, 11:32 | Полтавщина | Цікаве
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації