Кілька населених пунктів у Глобинському та Козельщинському районах залишаться без газу

Кілька населених пунктів у Глобинському та Козельщинському районах залишаться без газу

5 серпня з 9:00 до 18:00 припинять розподіл природного газу споживачам таких населених пунктів Глобинського району: Бабичівка, Градизьк, Канівщина, Набережне, Новобудова, Погреби, Устимівка, Середпілля, Ганнівка.

Як пише «Полтавське.TV», Крім того, 6 серпня з 9:00 до 17:00 припинять розподіл природного газу споживачам таких населених пунктів Козельщинського району: Андрійки, Булахи, Бутоярівка, Василівка, Верхня Жужманівка, Ганнівка, Задовга, Козельщина, Лутовинівка, Миргородщина, Михайлики, Нова Україна, Олександрівка, Ольгівка, Омельниче, Панасівка, Пашківка, Пригарівка, Рибалки. Про це повідомили у "Полтавагазі".

Споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання проводитимуть за умови присутності споживачів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.


4 серпня, 16:21 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації