На Полтавщині запровадядь Програма з аграрного і сільськогосподарського розвитку

На Полтавщині запровадядь Програма з аграрного і сільськогосподарського розвитку

На Полтавщині розпочала роботу п’ятирічна Програма з аграрного і сільськогосподарського розвитку (АГРО). Вона фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Мета Програми АГРО – прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Програма включає три складові:

  1. Покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості шляхом реалізації таких завдань: сприяння використанню високоякісної сировини/матеріалів та передових технологій виробництва; покращення інфраструктури післяврожайної обробки, зберігання та переробки; розширення доступу до ринків збуту.
  2. Вдосконалення функцій підтримки шляхом: покращення доступу до ефективної та доступної інтеграції; покращення доступу до джерел фінансування; вдосконалення послуг у секторі.
  3. Вдосконалення нормативно-правової бази в аграрному секторі внаслідок підвищення сприятливості національного та місцевого бізнес-середовища.

Більше інформації про Програму АГРО можна знайти на сторінці у фейсбуці: https://www.facebook.com/usaid.agro/.

Програма АГРО запрошує до співпраці представників органів державної та місцевої влади, громадського сектору, товаровиробників та об’єднань у Полтавській області, які прагнуть розвивати та покращувати ринкову інфраструктуру задля нарощування доданої вартості сільськогосподарської продукції, створення робочих місць, зокрема несільськогосподарського напрямку, підвищення доходів та покращення якості життя у громадах.

На даному етапі Програма АГРО шукає партнерів у сфері виробництва плодоовочевої та ягідної, молочної та м’ясної продукції, аквакультури, кондитерських виробів і окремих продуктів харчування.

Реєстрація доступна за посиланнями:

  • для виробників плодоовочевої та ягідної продукції https://bit.ly/3f8mREI
  • для виробників м’ясо-молочної продукції https://bit.ly/3fjCJUZ
  • для виробників кондитерських виробів і окремих продуктів харчування https://bit.ly/2ZVnNWO
  • для виробників у секторі аквакультури https://bit.ly/2B6alab.

Термін подання заявок – до 15 серпня 2020 року.


Автор: Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

5 серпня, 18:19 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації