Громади отримають 15 шкільних автобусів

Громади отримають 15 шкільних автобусів

На нараді в голови Полтавської ОДА обговорили питання фінансового забезпечення реформи середньої освіти. Директор департаменту освіти і науки Віта Ковальська розповіла про освоєння освітніх державних субвенцій в області. Про це повідомили в прес-службі Полтавської ОДА.

— У серпні заплановано придбання 15 шкільних автобусів, у тому числі 2‑х обладнаних місцями для дітей з особливими потребами. На загальну суму 28 мільйонів, з урахуванням державних коштів (21,4 мільйона) та співфінансування з місцевих бюджетів, — повідомила Віта Ковальська. — Новенькі автобуси поїдуть до Пирятина, Сенчі, Нових Санжар, Новооржицького, Великої Рублівки, Великої Багачки, Чутового, Заводського, Зінькова, На ремонт та придбання обладнання для 63 шкільних їдалень між місцевими бюджетами адміністративно-територіальних одиниць Полтавщини розподілено 13 мільйонів 250 тисяч гривень. Але на кінець липня використано лише 1,5 мільйона від загальної суми. За словами Віти Ковальської, не оголошені процедури закупівель для шкіл Полтави, Глобинського, Кременчуцького, Лохвицького, Полтавського та Решетилівського районів, Глобиного та Піщанської сільської ради.

Також на нараді обговорили використання субвенцій із держбюджету на придбання: обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів (650 тисяч гривень); обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій (26 мільйонів гривень).

За програмою «Нова українська школа» на Полтавщині розподілено субвенцію з держбюджету в сумі 37 мільйонів 219 тисяч гривень. З них на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкових класів — 9,3 мільйона гривень; на закупівлю меблів для початкових класів — 14,8 мільйона гривень; на закупівлю комп’ютерного обладнання для початкових класів — 13 мільйонів.
За програмою «Спроможна школа для кращих результатів» у державному бюджеті на 2020 рік Полтавській області передбачено 20 мільйонів гривень. Ці кошти планується освоїти на проведення будівельних робіт у 6 закладах загальної середньої освіти.

Крім того, на якісне оснащення шкіл залучаються кошти обласного бюджету: на придбання ноутбуків (99 штук) для опорних шкіл та профільних ліцеїв (очікувана вартість — 1 881 тисяч гривень); на обладнання для навчальних кабінетів і 17 SТЕМ-лабораторій спрямовані кошти в сумі 22 мільйони гривень.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації