У Хорольському районі відкриються ще 2 дитсадки

У Хорольському районі відкриються ще 2 дитсадки

Хорольське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавсьекій області спільно з працівниками національної поліції,  продовжує  рейдові комісійні перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної  хвороби.

Як пише Держпродспоживслужба, 7 серпня комісійно, разом з працівниками поліції, було проведено перевірки дотримання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України  щодо карантинних заходів на 12 об’єктах, а саме: перукарні, салони краси, торгівля продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчий ринок.

Серед недоліків – були випадки  порушення маскового режиму покупцями на агропродовольчому ринку. Після роз’яснювальної роботи недоліки були усунуті одразу.

Перевірили 7 серпня працівники Служби районного управління, спільно з відділом освіти Хорольської РДА, і дитячі навчальні заклади, що у селі  Хильківка і Мусіївка.

Дошкільні заклади  планують відновити роботу після проведених ремонтних робіт. Заклади отримали дозволи на початок роботи і розпочнуть свою роботу 12-13 серпня 2020 року. Перевірки тривають!


10 серпня, 12:40 | Хорол | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації