Двом студенткам із Дніпропетровщини призначили стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Двом студенткам із Дніпропетровщини призначили стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Міносвіти визначило найкращих студентів та курсантів, які з 1 вересня 2020-го отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні. Серед 43 відзначених – дві студентки дніпровських вишів. Про це сповістив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

«Академічну стипендію, встановлену на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні, призначають вже другий рік поспіль. Її отримують студенти та курсанти, які мають найкращі показники у навчанні. А ще – ведуть активну громадську, наукову та спортивну діяльність, займаються волонтерством та благодійництвом, – зазначив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький. – Приємно бачити серед найкращих і двох студенток із Дніпропетровщини. Дівчата отримуватимуть стипендію протягом усього навчального року».

Стипендії імені Героїв Небесної Сотні призначають за 10 спеціальностями.

Серед найкращих майбутніх географів відзначили студентку Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Галину Смий. А з-поміж архітекторів – Марину М’якеньку. Вона навчається у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

Загалом стипендії призначили 43-м студентам та курсантам різних українських вишів.

Розмір стипендії імені Героїв Небесної Сотні – від 2 027 до 2 480 грн, в залежності від навчального закладу.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації