На Полтавщині проводять реконструкцію котелень

На Полтавщині проводять реконструкцію котелень

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуард Рева повідомив, що житловий фонд на 97,7% готовий до зими – це 6582 житлові будинки.

«Заклади соціальної сфери підготовлено на 99,8% (1337 об’єктів), у тому числі: навчальні й дошкільні – на 100%, охорони здоров’я – на 97,4%, – сказав Едуард Рева. – У дорожньо-мостовому господарстві проведено капітальний ремонт 450 тис м² вулиць і доріг, підготовлено 243 одиниці спеціалізованої техніки та 27 тисяч тонн посипкового матеріалу та реагентів».

Із метою забезпечення стабільної роботи систем життєзабезпечення на території області підготовлено 176 котелень (99% від плану), у тому числі 167 (100%) комунальних котелень місцевих рад.

Щоб скоротити споживання природного газу, на Полтавщині проводиться поетапна реконструкція котелень щодо заміни застарілого технологічного обладнання, переобладнання для роботи на альтернативному паливі. Два великих проєкти щодо реконструкції котелень нині тривають у Горішніх Плавнях та Миргороді.

Загальний обсяг коштів, витрачених на виконання підготовчих та ремонтних робіт на об’єктах теплопостачання, становить 53,3 млн грн.


24 вересня, 13:31 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації