Менша половина земляків входить у категорію «бідних»

Менша половина земляків входить у категорію «бідних»

В Україні наприкінці 2020 року в категорії бідних опиниться 45 % населення. Про це свідчать результати дослідження інституту демографії імені Птухи НАН України.

«За підсумками 2020 року рівень бідності збільшиться до 45 %, що на 6,5 п. п., або на 17 %, вище від значення 2019‑го», — сказано в дослідженні.

За прогнозом рівня бідності на цей рік, зробленим в кінці 2019‑го, значення показника на поточний рік мало становити 31,2 %. У зв’язку з цим, реальне зростання показника бідності набагато вище — на 13,8 п. п., або на 44 %, уточнюють автори дослідження.

Водночас кількість населення, що потрапляє в категорію бідних, уже збільшилася з початку року.

«У 2019‑му було 14,5 мільйона бідних, а за підсумками І-го кварталу 2020‑го, уже стало 16,5 мільйона», — заявила завідувачка відділенням дослідження рівня життя Інституту демографії Людмила Черенько.

За даними Держстату, у 2019 році дві третини українців вважали себе бідними.


26 вересня, 13:33 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації