З початку року у Полтавській області надано грошової допомоги більш ніж на 7 мільйонів гривень

З початку року у Полтавській області надано грошової допомоги більш ніж на 7 мільйонів гривень

З метою надання додаткової соціальної підтримки пільговим категоріям населення в області реалізується Комплексна соціальна програма.

Одним із напрямків Програми є надання грошової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою розгляду звернень громадян, в області діє Комісія обласної державної адміністрації з розгляду питань з надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету.

Умови надання грошової допомоги визначає Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян.

Одноразова матеріальна допомога надається громадянам:

  • які гостро потребують допомоги в зв’язку з довготривалим та дороговартісним лікуванням, в т.ч. онкохворим дітям (до 40 тис грн) та особам, які мають онкологічні захворювання (до 5 тис грн);
  • громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, віком, станом здоров’я, соціальним  становищем та іншими особливими обставинами (до 5 тис грн);
  • громадянам у разі пожежі, стихійного лиха (до 15 тис грн);
  • потерпілим військовослужбовцям, які отримали поранення, контузію, каліцтво чи захворювання (до 15 тис грн).

Рішення щодо надання матеріальної допомоги приймається Комісією по кожному зверненню окремо, враховуючи соціальний статус, матеріальний стан та за обов’язкової наявності особистої заяви та відповідних документів.

З початку року до Комісії надійшло 2703 звернення. Допомога надана на загальну суму 7742,6 тис грн. Слід зазначити, що 98 % звернень надійшло саме щодо надання матеріальної допомоги на лікування.


Автор: Департамент соціального захисту населення ОДА

6 жовтня, 13:12 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації