«Кернел» із Нового року підвищує орендну плату

«Кернел» із Нового року підвищує орендну плату

Про це представники агрохолдингу заявили під час зусрічі з пайовиками.

Два тижні тому в газеті «ЕХО» була надрукована стаття під назвою «Гроші чи безкоштовна оранка?». У тексті йшлося про зустріч представників агрохолдингу Кернел» із мешканцями Кунівської сільської ради, котрі здали в оренду свої паї цьому підприємству.

Через неуважність у статті була допущена помилка. Зокрема, було надруковано «…Докторов повідомив, що з 1 січня 2020 року всім пайовикам «Кернелу», котрі мають договори оренди, строк дії яких до 2028 року і довше, буде піднята орендна плата. Платитимуть не 12 відсотків від вартості землі, а 13-ть».

Через кілька днів до редакції зателефонувала уповноважений представник холдингу Світлана Воронова і попрохала виправити допущену редакцією неточність.

Вона пояснила:

— Ви надрукували, що розмір орендної плати зросте із 1 січня 2020 року, тобто поточного. Але в ході зустрічі з людьми було чітко сказано, що орендна плата зросте із 1 січня 2021 року, тобто наступного. А це дуже важливо. Люди прочитали і тепер нам постійно телефонують, запитуючи, чому ж у цьому році не зросла оплата.

Реагуючи на резонне зауваження, вносимо уточнення. Розмір орендної плати для пайовиків «Кернелу» зросте до 13 відсотків із 1 січня вже нового, 2021 року.

Також потрібно згадати і про те, що під час зустрічі в Кунівці прозвучала обіцянка провести ремонт дороги між Кунівкою та маленьким селом Колісниківка. «Кернелівці» не говорили про асфальтування, але пообіцяли завезти асфальтовий зріз та щебінь для того, щоб хоча б якось залатати ями в старому асфальті.

Буквально через кілька днів після розмови щебінь та зріз завезли. Представник «Кернела» Костянтин Назарько поінформував редакцію, що підприємство придбало і завезло для ремонту дорожнього покриття 41 тонну вказаного матеріалу. А вже самі роботи по засипанню ям і вибоїн виконали жителі Колісниківки, які кілька днів трудилися в ході імпровізованих суботників.

Зараз стан покриття дороги до Колісниківки покращився. Та, безумовно, це не вирішує проблему в повному обсязі.


22 жовтня, 15:55 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації