Рішення КСУ про декларації: високопосадовці можуть отримувати подарунки та "віддячувати" за них

Рішення КСУ про декларації: високопосадовці можуть отримувати подарунки та "віддячувати" за них

Через рішення Конституційного Суду Національне агентство з питань запобігання корупції не має можливості складати протоколи про адмінправопорушення, відтак високопосадовці можуть отримувати дорогоцінні подарунки та "віддячувати" за них. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу НАЗК.

"Через рішення КСУ від 27 жовтня 2020 року №13-р/2020 Національне агентство з питань запобігання корупції позбавлене можливості складати протоколи про адміністративні правопорушення, у тому числі стосовно порушення чиновниками встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чиновники можуть почуватися вільно при отриманні коштовних подарунків та "віддячувати" дарувальникам, уникаючи відповідальності, оскільки механізм протидії таким правопорушенням та невідворотності покарання зруйнований.

Серед високопосадовців, які тепер можуть приймати подарунки: Президент України, прем’єр-міністр та міністри Кабінету Міністрів України, їхні заступники, народні депутати України, судді та прокурори, члени Вищої ради правосуддя та члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, члени Центральної виборчої комісії, голова Національного банку України, його заступники, голова Фонду державного майна України, його заступники, керівник Офісу Президента України, його заступники та інші.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало ще низку імен осіб, яким через рішення Конституційного Суду, як стверджують у НАЗК, "пощастить" уникнути відповідальності за брехню у деклараціях.


9 листопада, 12:49 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації