Дороги від снігу в Кобеляцькому районі чиститиме «Ростдорстрой», у Новосанжарському — «БО Райагробуд»

Дороги від снігу в Кобеляцькому районі чиститиме «Ростдорстрой», у Новосанжарському — «БО Райагробуд»

17 листопада в Полтавській облдержадміністрації відбулась нарада щодо підготовки до експлуатаційного утримання автомобільних доріг області в осінньо-зимовий період.

За інформацією начальника Служби автодоріг Івана Краповницького, для експлуатації автомобільних доріг загального користування державного значення передбачено заготовити майже 32 000 тонн фрикційних матеріалів та 6500 тонн технічної солі. Нині вже є майже 28 000 тонн піску, гранвідсів і 4940 тонн технічної солі. Це 86% та 76% від запланованого. До роботи взимку готові 160 одиниць техніки.

Із 12 листопада на основних дорогах області (М-03 Київ – Довжанський, М-22 Полтава – Олександрія та Н-31 Дніпро – Решетилівка) уведено нічне чергування механізованих бригад.

Директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан розповів, що запроваджено цілодобове чергування диспетчерської служби. Звертатися потрібно за телефоном (050)015-02-33. Визначено дороги та ділянки автошляхів місцевого значення, що підлягають першочерговому прибиранню та обробці протиожеледними сумішами. Підготовлено 24 тисяч тонн протиожеледного матеріалу.

За утримання місцевих доріг у осінньо-зимовий період відповідатимуть 12 субпідрядних організацій. Підготовлено 182 одиниці техніки і залучено 43 для резерву. Встановлено 180 комплектів зимових знаків.

Згідно інформації, поданої на сайті Агентства місцевих доріг Полтавської області, генпідрядною організацією, що відповідає за утриманням доріг Полтавщини, являється ТОВ «РДС-Полтава».

За автошляхи в Кобеляцькому й Решетилівському районах відповідатиме субпідрядник — ТОВ «Ростдорстрой», керівник Володимир Клименко, телефон (050)409-80-83.

Дороги в Новосанжарському, Карлівському і Машівському районах чиститиме ПП «БО Райагробуд», керівник Володимир Бредихін, телефон (095)354-22-58.

Відповідальні субпідрядні організації

по роботах із зимового утримання

автомобільних доріг місцевого значення

ГЕНПІДРЯДНА ОРГАНІЗАЦІЯ – ТОВ «РДС­ПОЛТАВА»,

Дмитро Анатолійович Климник, (050)881­31­53

ТОВ «РОСТДОСТРОЙ»

Кобеляцький,

Решетилівський райони

м.Решетилівка, вул.Матросова, с.Бутенки, вул.Індустріальна, 7 Клименко Володимир Михайлович, (050)409-­80­-83

ПП «БО Райагробуд» Карлівський, Машівський,

Новосанжарський райони

с.Лелюхівка, вул.Шкільна, 14 а Бредихін Володимир Іванович, (095)354­-22­-58

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ АГЕНТСТВА МІСЦЕВИХ ДОРІГ

 (050)015­-02­-33


Автор: Олександр ДІДЕНКО


20 листопада 2020, 14:24 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації