Осіб з інвалідністю хочуть обслуговувати позачергово

Осіб з інвалідністю хочуть обслуговувати позачергово

Верховній Раді рекомендують ухвалити законопроект №4113, яким передбачається дозвіл на позачергове обслуговування осіб з інвалідністю. Відповідне рішення схвалив Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Зазначається, що документ пропонує надати право особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю на позачергове обслуговування в будь-яких касах, на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності та підпорядкування, які надають будь-які послуги населенню.

Автори законопроекту також пропонують позачергово пропускати осіб з інвалідністю першої групи, дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю, які їдуть на лікування, та осіб, які їх супроводжують (не більше, ніж дві людини), через державний кордон України, контрольні пункти в’їзду на тимчасово окуповані території та виїзду з таких територій не частіше, ніж один раз на тиждень в один бік.

При цьому, у транспортних засобах, якими вони переміщуються, не має бути інших осіб.20 листопада 2020, 18:28 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації