Чому варто встановити автоматичні ворота?

Чому варто встановити автоматичні ворота?

Вам набридло постійно виходити з машини, щоб відчинити та зачинити ворота? Коли хороша погода й ви маєте час, то це не принесе зайвих клопотів. Та якщо на вулиці холодно, йде дощ або сніг, то навряд вам захочеться робити зайві рухи. Якщо ви використовуєте вхідну браму щодня, краще за все вибрати Stankor автоматичні ворота. Це чудовий спосіб заощадити свій час, а іноді сили та нерви.

Дуже важливо вибрати правильного виробника – досвідченого, який використовує сучасні технології. В ідеалі він повинен постійно вдосконалювати свою продукцію. Завдяки цьому ви будете впевнені, що його конструкції найвищої якості. Це можливо, якщо компоненти для воріт виготовляються на добре обладнаних сучасних заводах. Чудово зарекомендувала себе продукція Станкор автоматичні ворота цієї компанії дуже якісні, практичні та довговічні.

Переваги автоматичних воріт

  • Полегшують і пришвидшують вихід із помешкання. Завдяки використанню автоматики витрачаєте значно менше часу. Двері можна відчинити одним пальцем, всього лише натиснувши кнопку.

  • Захищають від намокання, коли йде дощ. Під час опадів нам не потрібно виходити з машини, щоб відчинити ворота. Завдяки цьому навіть у найсильніші зливи ми можемо дістатися додому, не промокнувши.

  • Знижують ризик викрадення автомобіля. Завдяки використанню автоматики не потрібно залишати машину, щоб відчинити ворота. Це виключає ризик викрадення автомобіля, що стоїть із ключем у замку запалювання.

  • Підвищують рівень домашньої безпеки. Грабіжникам значно складніше відкрити автоматичні ворота, ніж ті, що зачиняються традиційним способом. Завдяки цьому підвищується безпека будинку.

  • Діти не вийдуть самі на вулицю. Для відчинення таких воріт потрібен пульт дистанційного керування – малеча не зможе відчинити їх самостійно. Завдяки цьому ми можемо бути спокійними щодо дітей, які граються на подвір’ї.

  • Ви можете відчинити вхід на ділянку зі значної відстані. Ворота спрацюють за допомогою пульта дистанційного керування – для цього не потрібно перебувати близько до панелі керування. Антена цієї станції приймає сигнал від пульта навіть із відстані понад 150 м. Тож ми можемо під’їхати автомобілем до вже відчинених воріт.

  • Ворота безпечні – кожна автоматична брама оснащена спеціальними фотоелементами, які встановлені вздовж воріт. Якщо інфрачервоний промінь перерваний будь-якою перешкодою, фотоелемент зупинить ворота і не допустить небезпечне защемлення. Тож якщо раптово вибіжить дитина чи домашня тварина, можливо, заїжджатиме ще один транспортний засіб, то ворота заблокуються та не зачиняться.

Користувачі автоматичних воріт можуть дуже швидко оцінити їхні переваги навряд чи захочуть змінити це рішення на менш зручне. Також варто зосередитися на довговічності таких конструкцій. Все ж ви інвестуєте у виріб, який вирізняється стійкістю до корозійних процесів, безвідмовністю та найвищою загальною якістю виготовлення.


23 листопада 2020, 11:04 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації