Копелець бреше, Бутко роздумує, автостанція й далі не працює

Копелець бреше, Бутко роздумує, автостанція й далі не працює

Нагадаємо, що з 13 листопада автостанція «Кобеляки» припинила свою роботу. Зі слів керівника «Полтаваавтотрансу», станція в містечку збиткова. Раніше її вдавалося утримувати за рахунок прибуткових філій. Наразі ситуація складається таким чином, що і прибуткові станції перейшли в збиток. Тому кобеляцька автостанція може закритися назавжди. Якщо не вдасться знайти спонсора для її утримання.

На останньому засіданні Кобеляцької міської ради, що відбулася 20 листопада, депутат Ігор Проценко повідомив присутнім, що більше тижня в місті не працює автостанція.

— Це питання треба вирішувати, адже попереду зима. І людям, які чекають автобуса, доведеться стояти на 20‑градусному морозі в парку, — сказав Проценко.

Міський голова Олександр Копелець відповів:

— Пропозиція ваша слушна. Уже є заявка. Будемо говорити, назначена зустріч із обласним керівником. Вони хочуть передать нам його. Але це в процесі. І для того треба просто підготовити це питання спочатку на комісії, а потім виносити на сесії.

У вівторок, 24 листопада, кореспонденти тижневика зателефонували до керівника товариства «Полтаваавтотранс» Сергія Бутка і поцікавилися, чи обговорював він подальшу долю кобеляцької автостанції із представниками міської ради.

Сергій Бутко пояснив, що раніше телефонував до міського голови, але той не передзвонив йому:
— Я зустрічався із заступником голови райдержадміністрації. У принципі, ми домовлялися про повторну зустріч. Можливо, вона відбудеться на цьому тижні.

Також очільник «Полтаваавтотранс» припустив, що голова чи працівники міськради зв’язувалися із його колегами, а ті не повідомили про дзвінок.

Заступник голови РДА Юрій Кропивка, дізнавшись про заяву Копельця, так прокоментував ситуацію:

— Якщо призначена зустріч, то чому ж тоді міський голова більше місяця ховається від представника «Полтававтотрансу»? Сергію Сергійовичу я запропонував кілька варіантів вирішення ситуації. Наприклад, нам вдалося домовитися із підприємцем, який би орендував частину приміщення автостанції і сплачував кошти. Та Сергій Бутко від цієї пропозиції відмовився. Із приводу ситуації щодо автостанції, я зустрінуся з керівником Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергієм Марчишинцем. Якщо не вдасться знайти вихід із ситуації, то писатиму доповідну на ім’я голови облдержадміністрації.

Отож, виходить, що міський голова бреше депутатам, а керівник «Полтаваавтотрансу» чекає більш вигідної пропозиції, аби відновити роботу станції, або ж узагалі проти відновлення її роботи.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


29 листопада 2020, 12:51 | Кобеляки | Суспільство


1. IgorSergeevich / 29 листопада 2020, 13:34
В принципі чомусь я так і думав, що телепень, крім брихати та красти, нічого невміє,останным часом постійно натикаюся на підтвердження своіх думок.
2. Ltava / 29 листопада 2020, 15:06
1.IgorSergeevich
« постійно натикаюся на підтвердження своіх думок.»


Не ходіть у зарослях правди))) Переходьте на чисте поле вибочих обіцянок)))

Змінено 30.11.2020, 06:40
3. микола козак / 29 листопада 2020, 16:11
А Філоненко тепер Ігор Сєргєєвіч?Комедіанти.
4. Poltava / 30 листопада 2020, 08:03
3.микола козак
«А Філоненко тепер Ігор Сєргєєвіч?Комедіанти. »

Тобі вже Філоненко сниться і мабуть в страшних снах)))
5. EdikKarp / 30 листопада 2020, 08:07
У Копельця зараз друга задача, аби втримати свою дупу на стільці, який під ним ой як хитається,бо як репнеться із стільця то й урвуться мільойнчики,які він уже запланував у свою кишеню покласти
6. Ltava / 30 листопада 2020, 14:52
5.EdikKarp
«зараз друга задача, аби втримати свою дупу на стільці, який під ним ой як хитаєтьс»


не бачу і близько ознак читкості, навпаки все йде як по маслу з такою безпорадною радою ))
7. alist / 30 листопада 2020, 23:02
Півмісяця не працює автостанція, результат за цей час:
- Копелець вроді, як бреше.
- керівник Полтаваавтотрансу побалакав про погоду, тобто автостанцію, з заступником РДА і поговорить з ним ще раз на цьому тижні. Мабуть поговорить.
- заступник РДА зустрінеться з керівником Управління інфраструктури Полтавської ОДА, як тільки натоплять сауну, тобто коли доїде в Полтаву, бо по телефону таке не обговорюють, а потім напише доповідну голові ОДА. Мабуть напише.
- ??????
- ??????
- ??????
- ПреЗедент Зеленський обсудить з Президентом США Байденом питання кобеляцької автостанції. США висловлять глибоку занепокоєність з цього приводу. Може висловлять.
P.S. А ще потрібно створити в міськраді, РДА, ОДА, робочі группи з цього питання, комісії, виділити їм бюджет на це діло, призначяити відповідальних з відповідним окладом.......
8. AVI90 / 1 грудня 2020, 11:24
Касирів автостанції вже звільнили,підприємці які торгували на автостанції вже вибралися, а Ви ще вірити, що вона буде працювати.
9. Slavko / 2 грудня 2020, 23:17
Що ви тямите ? Зате, Копелець настрояв ...
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації