Мер без штанів

Мер без штанів

У Бельгії мер міста Антверпен під час запису інтерв’ю з’явився для дистанційного запису в сорочці, але без штанів. Таку інформацію в суботу поширило бельгійське видання «The Brussels Times».

Мер Антверпена Барт Де Вевер потрапив у заголовки бельгійських медіа через поганий вибір вбрання під час інтерв’ю для фламандського медіа. Ведуча програми помітила, що посадовець, який обрав для розмови строкату сорочку, забув одягнути штани.

«Мене дещо відволікає. У вас чудова сорочка, напевно, ви її одягнули спеціально для зустрічі з нами. Але що під сорочкою – чи може так бути, що ви сидите зараз лише у спідній білизні?», — запитала журналістка.

«Як ви можете про це знати?» — запитав здивований мер, але після збагнув, що сидить напроти дзеркала, наявність якого не врахував під час запису. — Цей рік починається з особливо конфузливого моменту. Я запам’ятаю його надовго».

У 2016 році подібний «інцидент» стався в Україні з одним із військових експертів, який давав інтерв’ю для українського телеканалу по Skype у піджаку і краватці, і при цьому випадково замість штанів продемонстрував на всю країну колір власної білизни.


11 січня, 18:47 | Полтавщина | Цікаве
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації