Цього року на проєкти Полтавщини виділять 118,8 мільйона гривень

Цього року на проєкти Полтавщини виділять 118,8 мільйона гривень

У 2021 році надійде 118,8 мільйона гривень із державного фонду регіонального розвитку на реалізацію проєктів Полтавської області.

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін ознайомив присутніх із деякими змінами в бюджетному кодексі України в частині ДФРР.

«Законом України «Про державний бюджет України» затверджено розмір державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік в сумі 4,5 мільярда гривень. Відповідно сума виділених коштів на Полтавську область становить 118,8 мільйона гривень», – повідомив Дмитро Лунін.

Тому фінансування на реалізацію проєктів за кошти ДФРР можуть отримати такі технічні завдання:

  • модернізація матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я для покращення доступності та якості медичних послуг (33,8 млн грн);
  • розвиток спортивної інфраструктури, створення умов для занять фізичною культурою та спортом (12 млн грн);
  • розбудова туристично-інформаційної інфраструктури та створення брендових туристичних продуктів (55 млн грн);
  • розбудова мережі закладів освіти та створення якісного освітнього простору, в тому числі інклюзивного (9 млн грн);
  • створення умов для розвитку комунального господарства як складової економічного розвитку області (9 млн грн).

Також на засіданні розглянули інші питання. Зокрема, затвердили пріоритетність виконання проєктів, що набрали однакову кількість балів у конкурсному відборі, та розглянули технічні завдання проєктів, що можуть реалізовуватися за кошти ДФРР в 2022 році. Адже до 15 січня оголошується конкурсний відбір вже на наступний рік.13 січня, 14:21 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації