Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями

Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями

Сертифікати на службові автомобілі «Renault Duster» 26-го січня керівникам територіальних підрозділів поліції області вручили начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов та перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко.

Як повідомив начальник Головного управління поліції Полтавщини Іван Вигівський, два автомобілі придбані за кошти Полтавської обласної ради, десять автомобілів отримані від Національної поліції України.

«Вдячний керівництву Національної поліції, органам державної влади та місцевого самоврядування, завдяки яким ми маємо можливість постійно вдосконалювати матеріально-технічну базу поліції Полтавщини. Отримання нових автомобілів дозволить поліції оперативніше реагувати на виклики громадян, швидше вживати заходи по припиненню правопорушень, своєчасно надавати допомогу населенню, бути ближчими до людей, що дозволить людям почувати себе у безпеці», - сказав Іван Вигівський.

Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної державної адміністрації, зазначив: «Ми будемо і надалі робити все від нас залежне для покращання матеріально-технічного забезпечення поліції Полтавського регіону».

Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської обласної ради, наголосив: «Таких програм буде значно більше, адже без сильної правоохоронної системи державу складно будувати і виводити на новий рівень».

Сучасні кросовери поліпшать матеріально-технічну базу поліції міста Полтава, Кременчук, Горішні Плавні, Зіньків, Лубни, Хорол, а також селищ міського типу Чутово, Велика Багачка та Машівка Полтавської області.


Автор: Відділ комунікації поліції Полтавської області


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації