Вхід | Реєстрація

Біличани забирають у власність будівлю в центрі Кобеляк

Біличани забирають у власність будівлю в центрі Кобеляк

Мова йде про будівлю, у якій раніше базувалося управління агропромислового комплексу РДА та інші установи. Зараз із «живих» там залишився лише підрозділ Пенсійного фонду.

У понеділок редакція отримала дещо несподівану звістку про те, що Білицька селищна рада стане власником величезної будівлі в центрі Кобеляк.

Щоб перевірити достовірність такої новини, яка навіть на сенсаційність претендує, ми звернулися до заступника білицького селищного голови Ігоря Федя. Він підтвердив, що це не є вигадкою.

Ігор Миколайович розповів:

— Дійсно, в ході останньої за ліком сесії Білицької селищної ради в повістці денній було питання про передачу у власність нашій Білицькій громаді будинку по вулиці Юр’ївська, 1-а. Зараз споруда знаходиться у власності держави. До керівництва селища із такою пропозицією звернулись із Полтавської райдержадміністрації.

Тут одразу виникає цілком логічне запитання: «А чому будівлю не передали у власність Кобеляцькій громаді?».

Ми задали його Ігорю Федю. На що він відповів:

— На це питання я вам відповісти не можу. Просто не знаю. Кобеляки — це вже інша громада, і на неї моя компетенція не розповсюджується. До нас звернулися, ми винесли питання на розгляд депутатів. Депутати підтримали. Будемо забирати у власність. Наголошую, що Управління Пенсійного фонду ніхто виселяти не збирається, вони як працювали, так і працюватимуть. Усе в правовій площині. Ми, згідно законодавства, маємо право володіти нерухомістю на території іншої громади.

Загальна площа будівлі колишнього управління агропромислового розвитку — 1255 квадратних метрів. Третину її займає Пенсійний фонд.
Щодо планів по використанню будівлі, то Ігор Федь сказав, що, швидше за все, її здаватимуть у оренду. Повністю чи частково — покаже час.
Цікаво, що ще в липні 2020 року кобеляцькі депутати зверталися до депутатів колишньої Кобеляцької райради із проханням передати міськраді більше десяти будівель у Кобеляках.

Про це редакція повідомляла в публікації під назвою «Як кобеляцькі депутати ділили шкуру невбитого ведмедя».

Але їм відмовили — «Час ділити майно району».


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
20 листопада 2021, 10:28 | Кобеляки | Політика


1. AVI90 / 20 листопада 2021, 14:52
Бачу, що ця стаття не викликає «гострої» дискусії. Але це й не дивно, це ж не земля чи ліс, тут собі нічого не можна «урвать»,тому всі правдолюби та борці за справедливість і мовчать, як промовчали за автостанцію. До речі хто давно не був на території колишньої автостанції, то підіть та подивіться: фотографії з неї будуть більш яскраві чим із сміттєзвалища в лісі, і це центр міста. Про якийсь навіс для людей чи розклад руху автобусів годі і балакати, про те, що розклад є в інтернеті писати не потрібно, бо люди які користуються рейсовими автобусами гаджетів не мають. Так, що скоро буде Білицька громада в Кобеляках, а наші «народні обранці» ще два роки на чолі з міським головою будуть тільки землю на себе та своїх «прихльобателів» оформляти, а на розвиток громади, на наповнення самого бідного бюджету в області їм начхати як і «правдолюбам».
2. Fuks / 20 листопада 2021, 16:19
Всьо в порядкє,Буде філія Білицької гррмади в Кобеляці.Освіту,соцстрах в Білики возити не треба,так що Кобеляки будут приєданані до Біликів..Дякуйте Кобеляцькому паханату..Жук з Скрильником скоро це провернуть...
3. alist / 20 листопада 2021, 23:59
Думаю можна спрогнозувати наступний розвиток подій. Десь протягом наступного року (не раніше, щоб стихли обговорення, і не пізніше, бо потім вибори....і можуть змінитись розклади)на якусь непримітну сесію в Біликах, винесуть питання продажу непотрібного їм майна. Серед якого буде і ця будівля. Або, як варіант здача її в оренду на 49 років. Потім її за умовно «шалені» гроші продадуть комусь... Кому? Я думаю Скрильнику і Ко уже довели прізвище "самого чесного покупця", який на "самих чесних" торгах її купить в "запеклій боротьбі" з якимось своїм родичем (ну, для масовки). Потім можна придумати не один десяток варіантів, розвитку подій - від магазину там, до продажу в 10 разів дорожче Кобеляцькій громаді.
Хто винен в цьому? Список значний, так от сходу запитання можна задати Тамілі Шевченко, яка і створила Бутенківську (а тепер Білицьку) громаду свідомо знищуючи при цьому Кобеляцький район. А тепер депутатствує в Кобеляках. Депутатам Білицької громади, яких їх виборці могли б спитати навіщо їм непрофільна будівля в Кобеляках, тоді коли в Біликах ради майну недадуть. Копельцю, "який нічого не знав". Депутатам Кобеляцької громади, які наголошую, від партій, які формують і ради в Полтаві. І могли б по "партійним каналам" навести порядок, але їм пофіг.... І т.д. А поки що, дерибан продовжується.
1.AVI90
«всі правдолюби та борці за справедливість і мовчать, як промовчали за автостанцію.»

А все просто - вони не в курсі, що це таке, автостанція. От якби в Кобеляках закрили всі АЗС, от тоді було б крику. А автостанція, для них щось таке незрозуміле і давнє, як і інші пережитки СРСР. Вони давно дивляться на Кобеляки і околиці, з власних автівок, в "особливо трагічні" моменти життя з вікна таксі. А якісь там автостанції, рейсові автобуси.... того для них неіснує, як неіснує для них і людей що користуються всим цим.
4. Fuks / 21 листопада 2021, 08:44
Ну якщо реально,то в перспективі Полтавська ОДА і РДА таки бачуть обьєднання Біликів і Кобеляк,ото і вся заковика.Такщо ше побачим...
5. василь овсієнко / 21 листопада 2021, 08:58
1.AVI90
«Бачу, що ця стаття не викликає «гострої» дискусії. Але це й не дивно, це ж не земля чи ліс, тут собі нічого не можна «урвать»,тому всі правдолюби та борці за справедливість і мовчать»

А чит бачили ви десь тут бурхливу дискусію про землю чи про ліс?Навпаки , тут більше дискусій про світові проблеми , ніж про місцеві.
6. ixtamnetka2 / 21 листопада 2021, 20:16
Питанна АВТОСТАНЦІЇ змусило мене зареєструватися і втрутитися в дискусію. Те, що твориться в районі так званої «автостанції» це просто ЖАХ ! Правильно, тим що сидять в своїх авто нічого не видно. А тим, хто користується послугами міжміського транспорту , доводиться спостерігати за всіма цими жахами особисто. Буряни, розруха, сморід туалету, робита дорога, гори сміття, бездомні собаки !!! Чули б ви, як відгукуються про Кобеляки пасажири , які заїзжають на цю "автостанцію"!Масштабу приниження і ганьби ви не можете уявити. А що говорять водії цих автобусів про дорогу, по якій їм доводиться заїзжати на цю «автостанцію» просто без нецендурщини не можливо описати ! А це так звані ворота нашого міста, його візитна карточка ! Хто повинен вирішити це питання ? Звичайно міська рада ! Хто особисто ? Звичайно його голова - Копелець ! Наше місто схоже на ту засранку, яка губи нафарбувала, а п"яти не помила ! Суцільна показуха і розруха !!!
7. NEdeputat / 22 листопада 2021, 10:15
6.ixtamnetka2
«Питанна АВТОСТАНЦІЇ змусило мене зареєструватися і втрутитися в дискусію. Те, що твориться в районі так званої «автостанції» це просто ЖАХ ! Правильно, тим що сидять в своїх авто нічого не видно. А тим, хто користується послугами міжміського транспорту , доводиться спостерігати за всіма цими жахами особисто. Буряни, розруха, сморід туалету, робита дорога, гори сміття, бездомні собаки !!! Чули б ви, як відгукуються про Кобеляки пасажири , які заїзжають на цю "автостанцію"!Масштабу приниження і ганьби ви не можете уявити. А що говорять водії цих автобусів про дорогу, по якій їм доводиться заїзжати на цю «автостанцію» просто без нецендурщини не можливо описати ! А це так звані ворота нашого міста, його візитна карточка ! Хто повинен вирішити це питання ? Звичайно міська рада ! Хто особисто ? Звичайно його голова - Копелець ! Наше місто схоже на ту засранку, яка губи нафарбувала, а п"яти не помила ! Суцільна показуха і розруха !!!
»


Влада на даний час переймається зовсім іншими питаннями.
8. василь овсієнко / 22 листопада 2021, 14:49
Цю ситуацію можна розцінювати по різному , перщ за все слід памятати , що чисто там де не смітять.Ну не Копилець же робить там смітники , а люди , які там мешкають і вони роблячи смітники , саме більше і негодують.А хто викидає з дому котів і собак , яких називають бродячими?В центрі міста ще хоч якось прибирають комунальники , а що робиться далі від центру? Років три підряд мої дві сусідки , які вважають себе інтелігенцією , щомісяця сипали мені під паркан сміття , аж доки не полаялись між собою , та одну інтелигентку спіймав на гарячому.Тож думаю непотрібно чекати , що Копилець прибере , а непотрібно смітити , робити бездомними домашніх тварин і т.д. .
9. ixtamnetka2 / 22 листопада 2021, 20:11
8.василь овсієнко
«Цю ситуацію можна розцінювати по різному , перщ за все слід памятати , що чисто там де не смітять.Ну не Копилець же робить там смітники , а люди , які там мешкають і вони роблячи смітники , саме більше і негодують.А хто викидає з дому котів і собак , яких називають бродячими?В центрі міста ще хоч якось прибирають комунальники , а що робиться далі від центру? Років три підряд мої дві сусідки , які вважають себе інтелігенцією , щомісяця сипали мені під паркан сміття , аж доки не полаялись між собою , та одну інтелигентку спіймав на гарячому.Тож думаю непотрібно чекати , що Копилець прибере , а непотрібно смітити , робити бездомними домашніх тварин і т.д. .
0      0
Додати коментар»

Ви знаєте,мені , навіть, жаль Копельця !!! Так ! Вам не почулося ! ЖАЛЬ! Тому що він оточений з усіх боків ось такими блазнями,прихвостнями, які тільки те і роблять, що намагаються йому догодить, "лизнуть", збрехать, прогнутися... Та все що завгодно тільки щоб догодити царю-батюшці . Вірю, що все одна людина не в силі тримати на контролі для цього і існує так звана команда, члени виконкому, депутатський корпус, які повинні контролювати стан справ у місті , доповідати і вирішувати. А у нас ? Він оточений безголосими, покірними, безініціативними, які бояться на нього зайвий раз глянути, а не те, щоб слово промовити . Ось і ви ! Замість того, щоб вирішити цю проблему, ви починаєте виправдовувати Копельця ! Так, він не розкидає там сміття, але він повинен його прибирати ! Та й сміття там вже на другому місці. Там все неначе після бомбардування ! Ями, туалет, розвалені будівлі, сморід і т.д.і т.д.
10. Fuks / 22 листопада 2021, 20:18
Нічо,Скрильник прийде,порядок з мінтами наведе...Правда через 4 роки,а може й раніш...
11. AVI90 / 22 листопада 2021, 21:28
Нічо,Скрильник прийде,порядок з мінтами наведе...Правда через 4 роки,а може й раніш.. Дуже важко після того як вони заберуть будівлю Скрильнику буде перемогти в Кобеляках, хіба результати виборів "намалюють". Сьогодні тільки і балачок в Кобеляках про колишню будівлю с/г управління серед пенсіонерів, а пенсіонери тільки і ходять на вибори, молоді вибори нецікаві. От тільки влада, депутати мовчать, та і серед кориепондентів чомусь ніхто не виявляє бажання провести журналіське розслідування на тему: "Чому саме Бутенківській ОТГ передають на баланс саму новішу адміністративну будівлю міста".
12. василь овсієнко / 23 листопада 2021, 08:55
9.ixtamnetka2
«Тому що він оточений з усіх боків ось такими блазнями,прихвостнями, які тільки те і роблять, що намагаються йому догодить, "лизнуть", збрехать, прогнутися... Та все що завгодно тільки щоб догодити царю-батюшці . Вірю, що все одна людина не в силі тримати на контролі для цього і існує так звана команда, члени виконкому, депутатський корпус, які повинні контролювати стан справ у місті , доповідати і вирішувати. »

На блазня , який любить гавкати з підтишка , схоже саме ви.Навіть не поймеш ви чоловічого чи жіночого роду , чи з нових ВОНО?Я ніколи і ні за чим не звертався до Копильця , мені нічого від нього непотрібно і тому я не маю звички комусь догоджати , на відміну від вас.Але якщо ви будете гадити і ждати , що після вас Копилець буде прибирати , то ви просто безсоромна людина.Чому б вам не зібрати всих тих , хто там смітить і не навести там належний порядок ?А от у мене є підстави думати , що ви просто критикан , який хоче комусь догодити , саме лизнути і це відомо комуТож краще від критики до справ.
13. Fuks / 23 листопада 2021, 09:29
А неприпускаєте що Скрильник перепрофілює будівлю під житловий будинок,роздасть чи продасть в розстрочку 15 квартир тій самій молоді,намалює ще картину маслом і побіжать і проголосують,а Санич залишиться на мусорці і з бігмордом що басейн намальований..
14. AVI90 / 23 листопада 2021, 10:32
А неприпускаєте що Скрильник перепрофілює будівлю під житловий будинок,роздасть чи продасть в розстрочку 15 квартир тій самій молоді. Неприпускаю,бо для кожного житлового будинку потрібна земельна ділянка для облаштування дитячих майданчиків, побудови гаражів, а там хіба що трактора знімуть.
15. NEdeputat / 23 листопада 2021, 10:38
14.AVI90
«Неприпускаю,бо для кожного житлового будинку потрібна земельна ділянка для облаштування дитячих майданчиків, побудови гаражів, а там хіба що трактора знімуть.»


По-перше, є виключення в ДАБі з цього приводу. По-друге, саме в цьому випадку земельна ділянка - є. Так, що хороша ідея.
16. NEdeputat / 23 листопада 2021, 10:45
11.AVI90
«Чому саме Бутенківській ОТГ передають на баланс саму новішу адміністративну будівлю міста".»


Передача майна - ВСЬОГО від стільців до обладнання і будівель, передавалося по не зрозумілій схемі. Наприклад, кошти при бувшому Кобеляцькому районі «стікалися» до райцентру , на що витрачалися інші питання , але найчастіше куплене акумулювалося в Кобеляках. При розділі "всього нажитого непосильним трудом" Полтавською РДА цей факт не враховувався, ну так вирішили дяді в Полтаві. От і маємо такі непонятки.
17. Fuks / 23 листопада 2021, 12:51
Пока санич з макаричем депмбанять землю токанадський рейджер не дріма,потихеньку заходить в Кобеляцьку громаду,а допомагають йому ті ж самі городські депутати в яких є звязки в області,.прізаища всі знаєте,санич про них в своїй газетці писав.от і дописався,ніби й земельки дав,і посади хлібні..так вони ні,камінець за пазухою держать.Так що все попереду..
18. NEdeputat / 23 листопада 2021, 13:06
17.Fuks
«і посади хлібні»


Не всі м він дав) Лише одному.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації