Вхід | Реєстрація

Сексистська реклама зникне з екранів і бігбордів

Сексистська реклама зникне з екранів і бігбордів

В Україні запровадили заборону на сексистську рекламу. У результаті, з бордів, соціальних мереж, теле- і радіоефірів мають зникнути зображення та ролики, що використовують натяки сексуального характеру та/або дискримінують людей за статевою ознакою.

Нововведення передбачені змінами в законі «Про рекламу». Відповідний законопроект затвердили ще восени минулого року, а з 8 січня він набув чинності.
Відтепер у рекламі заборонено вказувати на переваги однієї статі над іншою, зображати тіло людини або частини тіла тільки як сексуальний об’єкт (часто це робиться для привернення уваги споживача), а також використовувати натяки (словесні або за допомогою зображення чи звуків) на сексуальні стосунки, коли товар чи послуга жодним чином не зачіпають секс.

Крім того, не можна демонструвати насильство над представниками іншої статі, а також використовувати гендерні стереотипи. Загалом йдеться про будь-які рекламні матеріали, у яких стверджується, що одна стать у чомусь перевершує іншу (інтелектуально, фізично чи соціально).


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації