Повномасштабний напад російських військ на Україну різко змінив наше життя. Крім масштабних руйнувань українських міст і сіл, війна обвалила економіку країни. Різке скорочення ринку праці спричинило автоматичне зменшення робочих місць у фронтових і прифронтових регіонах.
Згідно заяви Нацбанку, в Україні рівень безробіття досяг 35 відсотків. Щоправда, ріст цього рівня стримують такі чинники, як виїзд частини громадян за кордон та мобілізація в Збройні Сили. Та доки одні безробітні за спрощеною процедурою стають на облік у центри зайнятості, інші обирають вакансії на міжнародному сайті з пошуку роботи Jooble. Адже достатньо обрати населений пункт, для прикладу робота Конотоп, і на ресурсі з’являться найактуальніші пропозиції. Головний напрямок компанії Jooble — допомогти українцям працевлаштуватися і бути задоволеним своїм робочим місцем.
Jooble знає, чого безробітний бажає
Ресурс з’явився у 2006 році. І за досить короткий проміжок часу набув шаленої популярності. Як показують світові дослідження, сьогодні Jooble входить в десятку найпопулярніших сайтів серед інтернет-користувачів, які проживають у 69 країнах різних континентів.
Завдяки зручному інтерфейсу, користувач може з легкістю відфільтрувати потрібну йому інформацію. Для цього він використовує наступні параметри:
- місце знаходження робочого місця,
- дата виходу публікації,
- розмір заробітної плати,
- досвід роботи у сфері,
- тип зайнятості протягом дня чи тижня.
Українці, які знайшли роботу завдяки ресурсу, говорять, що у Jooble знають, чого безробітні бажають. Оскільки на сайті зібрані різноманітні професії з перевірених компаній.
Від водія до перекладача у весільне агентство
Та повернемося до того ж Конотопу, аби з’ясувати, наскільки широкий вибір робочих місць ресурс пропонує користувачам.
Водії, у яких відкриті категорії В і С, можуть доставляти товари в країнах Західної Європи.
Для безробітних, які не можуть працювати повний робочий день, є вакансія таємного покупця.
А перекладачів чекають на дистанційну роботу у весільному агентстві.
Для водіїв, котрі мають власне авто, тримають місце торгового представника.
І це лише кілька професій, що зібрані на сайті Jooble.
Із Jooble до спільної Перемоги
Жителям України, які залишилися в тилу, потрібно розуміти, що вони теж наближають країну до Перемоги. Адже людина, котра знайшла достойну роботу з гідною оплатою на ресурсі Jooble, відраховує податки в державу. А це, у свою чергу, допомагає фінансувати соціальну сферу.
Отож, із Jooble роботу не знайде лише лінивий, а таких в нашій країні немає.