Вхід | Реєстрація

Цього року зареєстровано 64 факти домашнього насильства

Цього року зареєстровано 64 факти домашнього насильства

З початку року за фактами домашнього насильства слідчими поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, розпочато 64 кримінальних провадження. Крім цього, за фактами невиконання обмежувальних заходів розпочато 8 кримінальних проваджень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

41 особі повідомлено про підозру та обвинувальні акти скеровано до суду. За вчинення домашнього насильства кривднику може загрожувати до двох років позбавлення волі.

За інформацією начальника управління превентивної діяльності поліції Полтавської області Романа Ніколаєнка, упродовж цього року його колеги відреагували на більш ніж 9 600 повідомлень громадян з попередньою кваліфікацією домашнє насильство. За результатами проведених перевірок підтверджено майже 2500 таких фактів, по яких на правопорушників складені адміністративні матеріали за ст. 173–2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На профілактичних обліках підрозділів превенції перебуває 2 767 осіб, які вчинили домашнє насильство (2467 чоловіків, 296 жінок та 4 дітей). Задля негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому, працівниками поліції стосовно кривдників винесено 1 300 термінових заборонних приписи. Слідчими поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, розпочато 64 кримінальних провадження за статтею 126–1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України та 8 кримінальних проваджень за статтею 390–1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України. Наразі 41 особі повідомлено про підозри та відповідні матеріали направлено до суду.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Кримінал
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Квартири на DIM RIA у Полтаві
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації