На початку 90-х років минулого століття нашій країні вдалося вирватися з об’єднання, яке сьогодні влучно називають совком. Більше шести десятиліть Україна знаходилася в складі «наймогутнішої» світової держави, яка повністю контролювала життя своїх громадян. Здобувши освіту, дипломований спеціаліст, відповідно до розподілу, міг відправитися на роботу за тисячі кілометрів від рідного навчального закладу. Адже за молодого спеціаліста держава вирішувала, де він має знадобитися.
Колективний офіс, де працюють і навчаються найталановитіші люди
Сучасному українцю пощастило значно більше, так як він має право сам вирішувати, чим займатися. А розвиток комп’ютерних технологій та глобальне розширення інтернет-мережі дозволили не прив’язуватися до місця роботи. А працювати над улюбленою справою на відстані, тобто «фрілансити». Звичайно, фрілансерам теж необхідно мати власну робочу зону, де вони зможуть виконувати свою роботу. Та оскільки подібний спосіб заробляння коштів з’явився дещо раніше, то і «вільні художники» знайшли можливість облаштувати свій простір. Вони почали спільно винаймати приміщення та перетворювати їх у офіси. А модель такої організації праці людей вільних професій отримала назву коворкінг. Яскравим втіленням колективного офісу являється платформа ITEA Hub. Для того, аби детально ознайомитися з пропозиціями компанії, слід перейти за посиланням на офіційний сайт https://kharkiv.iteahub.com/, та все ж на деяких особливостях варто зупинитися. Оскільки кожен, кому пощастило співпрацювати з ITEA Hub, відзначає, що це унікальне місце для роботи, навчання і спілкування. А талановиті люди, котрі працюють у одному просторі, допомагають своїм «колегам» знаходити нові ідеї та успішно їх реалізувати.
Простіше говорячи, це так круто, коли талановиті люди працюють у одному просторі.
Від коворкінгу до презентацій
Як показує практика, фрілансери віддають улюбленій справі чимало власного часу. І тому в них не завжди є можливість облаштовувати своє робоче місце. Фахівці ITEA Hub подбали про те, аби їх клієнти почували себе комфортно. Одним із найвідоміших осередків ITEA Hub є харківський офіс компанії. У центрі міста, на площі у 600 квадратних метрів, успішно працюють більше 150 фрілансерів. Для них створені всі умови, а головне — їм не заважають рідні, як це постійно відбувається вдома.
Також тут створені належні умови для проведення освітніх івентів, різноманітних презентацій та пізнавальних заходів.
Розкрити власний потенціал може кожен фрілансер. А ITEA Hub з радістю в цьому допоможе.