Google news
Вхід | Реєстрація

«В Амсторі заложено бомбу!» - повідомив міліціонерам невідомий

І знову повідомлення про замінування у Кременчуці! Цього разу вибухівку «заклали» у торгівельний центр “Амстор”, що знаходиться по вулиці Халаменюка (до-речі, минулого року правоохоронці вже отримували подібне повідомлення, яке, на щастя, так і не підтвердилося).
6-го квітня близько 14 години до чергової частини Кременчуцького міського управління по лінії 102 звернувся невідомий з повідомленням: «В Амсторі заложено бомбу!»
Міліціонери вже встановили, що дзвінок було здійснено з телефону-автомату. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група Кременчуцького міського управління та експерти-вибухотехніки. Проводяться заходи щодо евакуації людей та встановлення особи, що телефонувала.

Автор: ВЗГ ГУМВС


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Актуально
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль