![На Полтавщині стартував опалювальний сезон](/images/news/2023/11/new-64096.jpg)
Майже всі громади Полтавщини розпочали опалювальний сезон.
Про це повідомив голова Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Відучора Полтавська громада подає тепло в житлові будинки. Впродовж двох діб мають запустити всі котельні. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
– Наразі з опаленням уже 72% осель в області. Горішньоплавнівська та Щербанівська громади планують розпочати сезон до кінця тижня. Тепло має бути в кожній домівці, – розповів Філіп Пронін.
Він зауважив, що облвійськадміністрація разом із відповідальними службами продовжують працювати над питанням захищеності критичної інфраструктури. Полтавщина готова до будь-яких сценаріїв.