Вхід | Реєстрація

У Полтаві проводять тренінги із потенційними усиновлювачами дітей

У Полтаві проводять тренінги із потенційними усиновлювачами дітей

Полтавський обласний центр соціальних служб, відповідно до своїх функціональних повноважень, організовує та проводить навчальні тренінги для кандидатів у прийомні батьки, батьків-вихователів, патронатних вихователів, опікунів, піклувальників, наставників, усиновлювачів. В результаті тренінгів формується рекомендація службі у справах дітей щодо можливості прийняття в їхні сім'ї дітей, а також забезпечується підвищення кваліфікації вказаних категорій осіб.

Про це повідомляють у пресслужбі Полтавської ОВА.

У січні відбулось перше в цьому році тижневе навчання, участь у якому взяли 18 осіб із 11 сімей. Кандидатами в усиновлювачі стали 7 осіб, в опікуни/піклувальники - 3 особи, в прийомні батьки - 4 особи, в патронатні вихователі - 4 особи.

Метою тренінгових занять є надання учасникам навичок та практичної підготовки, оновлення знань та досвіду, а також формування емоційно-психологічної готовності потенційних батьків, які виражають бажання взяти на виховання дітей. Головна мета полягає в тому, щоб навчити їх встановлювати ефективне порозуміння з дітьми, спрямовувати свій досвід та знання на створення оптимальних умов для їхнього життя та виховання.

Під час навчання кандидати ознайомлюються з особливостями сімейних форм виховання, різними стилями виховання, враховують вікові особливості розвитку дітей, розглядають етапи адаптації дитини в сім'ї тощо. Особливістю тренінгових занять є можливість для майбутніх батьків та патронатних вихователів "приміряти" на себе різні ролі, пов'язані з вихованням дітей, за допомогою практичних тренінгових вправ.

Навчання проведено на базі новоствореного Навчально-тренінгового центру соціальної роботи Полтавського обласного центру соціальних служб створеного за сприяння ПРООН в Україні за фінансової підтримки ЄС, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» та Уряду Швеції.Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації