Вхід | Реєстрація

Швидка імплантація зубів: міф чи реальність?

Швидка імплантація зубів: міф чи реальність?

Здорові зуби та ясна є не лише елементом краси, але й запобігають виникненню багатьох проблем зі здоров'ям. Імплантація зубів – сучасний метод створити яскраву усмішку за повної відсутності одного чи декількох зубів. Протезування через встановлення імплантів овіяно багатьма міфами, отож ми запросили фахівців Solovei Dental Clinic, щоб розібратися с основним з них – наскільки швидко та безпечно можна відновити зубний ряд. 

Зубний імплант: що це?

Для початку варто розуміти, що імплант – це штучний елемент, що являє собою титановий гвинт, який надійно закріплюється у кістці. Цей гвинт є основою для встановлення коронки чи будь-якої знімної або незнімної конструкції. Установка імплантів передбачає послідовне виконання визначених процедур. Саме їх тривалість впливає на швидкість процесу. 

Вже на першій консультації лікар детально розказує про процедуру та терміни встановлення імплантів. Тут все залежить від вихідної ситуації насамперед від того, чи є проблеми зі здоров’ям ясен, зубної тканини, іншими зубами та вцілому ротової порожнини. 

Одномоментна імплантація зубів 

Чи можливе швидке встановлення імплантів? Так, на першому етапі можливе встановлення самого імпланту під час видалення зуба. Досвідчені хірурги виконують процедуру відразу після видалення зуба. Процес є доволі складним, отож обирати варто професiйного імплантолога. Водночас саме одномоментна імплантація дає найкращий результат з погляду довгострокової перспективи функціонування імплантів.

Суть процедури полягає у встановленні титанового гвинта в отвір, що після видалення зуба має неправильну форму та значний розмір. 

Стандартна процедура

Класичне встановлення імпланту передбачає декілька етапів, термін яких залежить від розташування зуба, наявності сусідніх та майбутньої конструкції. Імплант, що триматиме міст потребує більше підготовки. Тож процес триватиме довше. Загалом повний цикл імплантації за правильно підібраною технологією розрахований на період від 2 до 5 місяців. Реабілітація триватиме трохи довше та залежить від індивідуальних властивостей організму.

Від чого залежить вартість зубних імплантів?

На ціну процедури впливає багато факторів. Безпосередньо вартість зубного імплантату залежить від виробника. Найбільш відомими є:

  • Megagen (Корея);
  • Straumann (Швейцарія);
  • Bauers (Україна);
  • Mis C1/V1 (Ізраїль);
  • Osstem (Корея).

Кожен з виробників має декілька лінійок продукції, яка підходить для стандартної процедури чи одномоментної імплантації. Саме ці компанії стали синонімом якості та надійності. 

Ще одним чинником формування вартості є матеріал імпланту. Зазвичай використовується чистий титан або його сплав. Завдяки саме цьому елементу зубний імплант має високу міцність за невелику вагу. Якісні матеріали та використання сучасних технологій дозволяють випускати надійні, гіпоалергенні та довговічні імпланти.

Додаткові можливості

Спеціальні покриття зубного імпланту є доповненням, яке надважливе у деяких випадках. Застосування матеріалів типу SLActiv, Xpeed чи SLA сприяють:

  • швидкому приживанню;
  • регенерації тканин;
  • зменшенню травматичності;
  • пришвидшує остеоінтеграційні процеси;
  • зменшенню ризику виникнення запалень.

У будь-якому випадку досвідчений хірург пропонує декілька варіантів імплантів, які підходять в конкретній ситуації. 

Наскільки безпечною є імплантація?

Перші зубні імпланти були застосовані в США ще в 70-тих роках минулого століття. З того часу напрямок безупинно розвивається, з'являються інноваційні матеріали та технології виготовлення та встановлення. Сучасна стоматологія є найбільш розвиненою сферою медицини.

Сьогодні процедура встановлення імплантів є цілковито безпечною та безболісною. Майже всі етапи виконуються під анестезією, а новітні малоінвазивні методи втручання дозволяють в короткий термін отримати комфортне життя та яскраву усмішку.

Розміщено на правах реклами


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації