Вхід | Реєстрація

Більшість багатоквартирок потребують значних витрат тепла

Більшість багатоквартирок потребують значних витрат тепла

Через низьку енергоефективність багатоквартирних будинків на їхнє опалення витрачають значну частину ресурсів у структурі споживання області. Про це стало відомо з програми «Енергоефективність–2030», яку ухвалили на сесії Полтавської обласної ради 6 червня. Основною проблемою житлового господарства Полтавщини є фізично й морально застарілий житловий фонд, що має високий рівень енергоспоживання. Це є причиною значних витрат.

Витрати теплоти на опалення 1 квадратного метра житла в багатоквартирному будинку в кілька разів перевищують мінімальні вимоги щодо енергоспоживання, встановлені чинними нормами. Більшість багатоквартирок у області спорудили до 1990 року, коли від цього будівель не вимагали високих стандартів енергоефективності.

Щоб покращити ситуацію, потрібна модернізація багатоквартирних будинків. Однак процес стримують значна вартість робіт, відсутність координації дій мешканців будинків без ОСББ та тривалий час для впровадження проєктів енергомодернізації.Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації