Вхід | Реєстрація

Велику пожежу у Новосанжарському районі не можуть приборкати вже третю добу

Велику пожежу у Новосанжарському районі не можуть приборкати вже третю добу

Рятувальники та інші служби продовжують ліквідацію великої лісової пожежі, яка спалахнула 15 вересня у Полтавському районі. Вітряна та суха погода сприяє поширенню вогню.

Як повідомили в ГУ ДСНС Полтавщини, пожежа охопила площу близько 700 гектарів, з яких близько 50 гектарів усе ще горить. Евакуйовано 74 мешканці сіл Собківка, Балівка, Дубина, Маньківка, Мар'янівка та Руденківка. Наразі вогонь пошкодив майно, але точна інформація про руйнування уточнюється.

Ситуація з полум'ям покращується, його інтенсивність знижується. На місці працюють два оперативні штаби, і спецтехніка розташована для запобігання подальшому поширенню вогню на населені пункти. Для ліквідації пожежі задіяно 80 одиниць техніки та 452 працівники, зокрема 259 рятувальників ДСНС і 45 одиниць техніки ДСНС.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Нові Cанжари | Надзвичайне
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль