Вхід | Реєстрація

Кобеляцькі тенісисти вийшли у фінал Гімназіади

Кобеляцькі тенісисти вийшли у фінал Гімназіади

У Полтаві відбулися зональні змагання сьомої Гімназіади Полтавщини з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2008-2009 років народження. У заході взяли участь шість команд, серед яких була й команда з Кобеляцької громади.

Як повідомили у пресслужбі Кобеляцької громади, змагання проходили в умовах гострої конкуренції і наші спортсмени проявили не лише високий рівень гри, а й неабияку наполегливість у боротьбі за перемогу. За підсумками турніру команда Кобеляцької громади виборола перше місце, що дозволило їй вийти до фіналу Гімназіади.

До складу команди увійшли: Юлія Коваленко (ОЗ «Кобеляцький ліцей №1»), Анна Смірнова («Кобеляцький ліцей Полтавської обласної ради»), Антон Лесик і Станіслав Машталлер (Дашківський ліцей). Керував командою тренер Борис Андронов.

Цей успіх є чудовим досягненням для кобеляцьких спортсменів, які тепер готуються до фінальних матчів, аби поборотися за титул найкращих тенісистів Полтавщини.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Спорт і здоров'я
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації