![Не вніс у декларацію майна на 95 мільйонів гривень – на Полтавщині повідомлено про підозру колишньому посадовцю Держказначейства](/images/news/2025/02/new-70046.jpg)
Під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, на підставі висновку НАЗК, колишньому начальнику одного з відділів Головного управління Державної казначейської служби України в Полтавській області повідомлено про підозру.
Як повідомила пресслужба Полтавської обласної прокуратури, його звинувачують у навмисному внесенні недостовірних даних до декларації, сума розбіжностей перевищує 2000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (ч. 2 ст. 366-2 КК України).
За даними слідства, перебуваючи на посаді, чоловік подав декларацію за 2023 рік із завідомо неправдивими відомостями, які відрізняються від реальних на понад 95 мільйонів гривень.
Розслідування у цій справі триває. Досудові слідчі дії здійснює ГУНП в Полтавській області, оперативний супровід забезпечує УСР в Полтавській області ДСР Національної поліції України.