Google news
Вхід | Реєстрація

Великодні богослужіння на Полтавщині пройшли спокійно та без порушень

Великодні богослужіння на Полтавщині пройшли спокійно та без порушень

У ніч із 19 на 20 квітня, під час святкування Великодня, у храмах і церквах Полтавської області відбулися богослужіння, які пройшли без надзвичайних ситуацій та порушень порядку. Усі урочистості провели з дотриманням вимог воєнного стану, що діє по всій Україні.

Безпеку громадян під час святкових заходів забезпечували близько тисячі працівників поліції, а також бійці Нацгвардії, добровольці територіальних громад і представники громадських формувань.

Поліція Полтавщини нагадує: у разі потреби громадяни можуть звертатися за допомогою до цілодобової лінії «102», а також через чат-бот у Telegram — @Police102Poltava або через Facebook-сторінку «Поліція Полтавської області».



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль