Вхід | Реєстрація

У Полтаві затримали іноземця, який через соцмережі виманював гроші у жінок, обіцяючи їм шлюб і подарунки

У Полтаві затримали іноземця, який через соцмережі виманював гроші у жінок, обіцяючи їм шлюб і подарунки

Правоохоронці Полтавщини викрили 53-річного громадянина іншої держави, який шахрайським шляхом заволодів грошима щонайменше трьох українок. Чоловік входив у довіру до жінок через соціальні мережі, представляючись військовим та обіцяючи їм спільне забезпечене майбутнє в Україні. Насправді це була ретельно продумана шахрайська схема, яка принесла йому понад 600 тисяч гривень незаконного прибутку.

Як повідомив заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Рекун, працівники поліції Київського підрозділу міста Полтави спільно зі слідчими та оперативниками обласного главку задокументували три випадки шахрайства, скоєних у 2023–2025 роках.

Зловмисник мешкає в Полтаві з 2021 року на законних підставах, орендуючи житло. Через соцмережі він знайомився з жінками, переконував їх у серйозності намірів, обіцяв дорогі подарунки та одруження. Після цього просив гроші – нібито на оплату доставки чи розмитнення цінних посилок, яких насправді не існувало.

За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, розслідується кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство, вчинене повторно, у великих розмірах, шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) Кримінального кодексу України.

Чоловікові повідомили про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб із можливістю внесення 3 мільйонів гривень застави.

Поліція продовжує розслідування, встановлюючи інших можливих постраждалих і загальний обсяг збитків. За скоєне шахраю загрожує від трьох до восьми років ув’язнення.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Кримінал
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Квартири на DIM RIA у Полтаві
Читайте також
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації