Google news
Вхід | Реєстрація

СК «Полтава» виходить до Української Прем’єр-Ліги

СК «Полтава» виходить до Української Прем’єр-Ліги

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Полтавської ОВА Володимир Когут провів зустріч із футболістами СК «Полтава», які цього сезону представлятимуть місто в Українській Прем’єр-Лізі. Команда здобула срібні нагороди Першої Ліги, що й стало запорукою виходу до найвищого дивізіону українського футболу, - повідомили в Полтавській ОВА.

«Усього за п’ять років клуб пройшов шлях від аматорів до професіоналів. Як футбольний вболівальник, сподіваюся побачити полтавське дербі: СК «Полтава» —  ФК «Ворскла», а згодом і участь у Єврокубках. Бажаю команді нових спортивних досягнень та розвитку», — зазначив Володимир Когут.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Спорт і здоров'я
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль