Вхід | Реєстрація

Розмір інвестицій в житлове будівництво впав на половину

За 2009 рік підприємства та організації області за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 7691,2 млн. грн. інвестицій в основний капітал, що на 22,4% менше проти показника позаминулого року..
Як повідомила заступник начальника відділу статистики будівництва та інвестицій ГУ статистики Ірина Шиганова, головним джерелом фінансування інвестицій в основний капітал, як і раніше, залишилися власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких у 2009р. освоєно 80,4% капіталовкладень. За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 2,1% інвестицій в основний капітал. Частка залучених та запозичених коштів, у т. ч. кредитів банків, коштів іноземних інвесторів та інвестиційних фондів, у загальному обсязі капіталовкладень становила 12,9%, витрат населення на будівництво власних квартир та індивідуальних житлових будинків — відповідно 1,9% та 1,7%.
Найвагомішу частку (64,4%) усіх інвестицій в основний капітал у 2009 році було спрямовано у розвиток об’єктів промисловості, із них 72,5% — в об’єкти добувної промисловості, з яких понад дві третини — в об’єкти з добування паливно-енергетичних корисних копалин.
Капіталовкладення у житлове будівництво становили 386,4 млн. грн., що на 57,8% менше, ніж у 2008р. Їхня частка у загальному обсязі інвестицій в основний капітал становила 5,0% (у 2008р. — 9,3%).

Автор: Ян ПРУГЛО, www.poltava.pl.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
26 квітня 2010, 12:27 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації