Вхід | Реєстрація

У Лубнах хлопець пошкодив лавиці в парку — поліція повідомила про підозру

У Лубнах хлопець пошкодив лавиці в парку — поліція повідомила про підозру

До поліції Лубенщини звернулися працівники КП «Парки Посулля» Лубенської міськради із повідомленням про пошкодження лав на території парку. Правоохоронці одразу розпочали перевірку.

Як повідомив т.в.о. начальника Лубенського райвідділу поліції Максим Романенко, в ході першочергових слідчих заходів з’ясувалося, що інцидент стався 17 червня близько 22:00 у парку імені Олеся Донченка. Дільничні офіцери оперативно встановили особу, яка може бути причетна до хуліганства. Це — місцевий житель 2006 року народження. Йому вже вручили повідомлення про підозру.

За даним фактом підрозділом дізнання поліції під процесуальним керівництвом Лубенської окружної прокуратури розслідується кримінальне провадження, відкрите за частиною 1 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п'яти років обмеження волі.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Лубни | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації