У Полтаві провели спортивні змагання, що об’єднали учасників бойових дій, військовослужбовців, які отримали поранення, та людей з інвалідністю внаслідок війни.
Як розповіли у пресслужбі Полатвської ОВА, програма змагань включала веслування, ейрбайк та плавання – вправи, що вимагають неабиякої витривалості, сили та внутрішньої мотивації. Кожен учасник довів, що справжня мужність полягає у здатності долати перешкоди й не зупинятися перед труднощами.
Усі спортсмени отримали медалі за участь, а також визначили переможців у різних категоріях:
Чинні військовослужбовці:
- 1 місце – Омельченко Володимир,
- 2 місце – Сало Юрій,
- 3 місце – Мижгородський Артем.
Учасники бойових дій, здоровий або практично здоровий атлет:
- 1 місце – Карпенко Олександр,
- 2 місце – Майборода Сергій,
- 3 місце – Бажан Денис.
Легка травма (поранення) руки або ноги, контузія:
- 1 місце – Краснович Олександр,
- 2 місце – Цикалов Євген,
- 3 місце – Мартинюк Володимир.
Атлети з ампутаціями та важкими травмами (пораненнями) кінцівок, зі значними ушкодженнями внутрішніх органів:
- 1 місце – Кербут Дмитро
- 2 місце – Сиров Юрій
- 3 місце – Куць Віктор
Захід відбувся напередодні Дня захисників і захисниць України та українського козацтва, нагадуючи усім – історію країни творять її люди – відважні, сміливі та самовіддані.











